Heren (Promo 1)

Spelers

# Naam
1 Jan Declerck
2 Emiel Naeyaert
3 Maarten Plovie
4 Pieter Simpelaere
5 Hannes Naeyaert
7 Nick Rombouts
8 Joris Wittock
9 Piet-Jan Mulier
10 Thomas du Fossé
11 Benjamin Mulier
12 Karl Stoye
14 Thomas Naeyaert
15 Rien Dieryckx

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie
Stefan Moerman Trainer / Coach
Dries Galle Assistent

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 18/09/21 - 17:00 Rembert Torhout Heren B RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/13, 25/19, 25/18
za, 25/09/21 - 20:00 RUVO RUDDERVOORDE VOLLEY BREDENE A 2 - 3 25/22, 25/23, 22/25, 22/25, 8/15
za, 02/10/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE Ooivo Ooigem A 0 - 3 19/25, 18/25, 27/29
zo, 10/10/21 - 17:00 VT Marke-Webis Wevelgem C RUVO RUDDERVOORDE 0 - 3 19/25, 23/25, 12/25
za, 16/10/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE Volley Team Diksmuide
za, 30/10/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE P1 VC PACKO ZEDELGEM B P1
za, 06/11/21 - 19:30 Beobank Citivo Gits RUVO RUDDERVOORDE
za, 13/11/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VC PACKO ZEDELGEM B
za, 27/11/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE Bavo Bavikhove A
za, 04/12/21 - 15:30 Knack Roeselare C RUVO RUDDERVOORDE
za, 11/12/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VKt Torhout
za, 18/12/21 - 20:00 Decospan Volley Team Menen B RUVO RUDDERVOORDE
za, 08/01/22 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE Knack Roeselare C
za, 15/01/22 - 16:00 VC PACKO ZEDELGEM B RUVO RUDDERVOORDE
zo, 23/01/22 - 17:00 Volley Team Diksmuide RUVO RUDDERVOORDE
za, 29/01/22 - 20:30 VOLLEY BREDENE A RUVO RUDDERVOORDE
za, 12/02/22 - 20:00 RUVO RUDDERVOORDE Rembert Torhout Heren B
za, 19/02/22 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VT Marke-Webis Wevelgem C
za, 12/03/22 - 20:30 VKt Torhout RUVO RUDDERVOORDE
za, 19/03/22 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE Beobank Citivo Gits
za, 02/04/22 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE Decospan Volley Team Menen B
zo, 10/04/22 - 10:45 Bavo Bavikhove A RUVO RUDDERVOORDE
zo, 24/04/22 - 17:30 Ooivo Ooigem A RUVO RUDDERVOORDE

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. Knack Roeselare C 6 6 0 0 0 18 1 18 0
02. Rembert Torhout Heren B 5 5 0 0 0 15 2 15 0
03. Ooivo Ooigem A 6 4 1 1 0 15 6 14 0
04. VOLLEY BREDENE A 6 3 2 1 0 16 8 13 0
05. Beobank Citivo Gits 6 4 0 2 0 13 8 12 0
06a. Bavo Bavikhove A 6 2 0 3 1 9 13 7 0
06b. VC PACKO ZEDELGEM B 6 2 0 3 1 8 12 7 0
08. RUVO RUDDERVOORDE 4 1 0 2 1 5 9 4 0
09a. Volley Team Diksmuide 5 0 1 3 1 6 14 3 0
09b. VT Marke-Webis Wevelgem C 6 1 0 5 0 5 16 3 0
11. VKt Torhout 5 0 1 4 0 5 14 2 0
12. Decospan Volley Team Menen B 5 0 0 4 1 3 15 1 0
WP1H-0073 Za 19 0 0 0 0 0 0 2 0
WP1H-0127 Zo 17 0 0 0 0 0 0 24 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. Knack Roeselare C 6 5 1 0 0 17 1 17 0
02. VC PACKO ZEDELGEM B 6 3 0 0 3 12 6 12 0
03. VOLLEY BREDENE A 6 1 4 1 0 11 7 11 0
04. Bavo Bavikhove A 5 2 1 0 2 10 5 10 0
05. Beobank Citivo Gits 6 2 1 2 1 9 9 9 0
06a. VT Marke-Webis Wevelgem C 6 0 3 1 2 8 10 8 0
06b. Ooivo Ooigem A 6 1 1 1 3 8 10 8 0
08. Rembert Torhout Heren B 4 1 1 0 2 7 5 7 0
09. Decospan Volley Team Menen B 5 0 3 2 0 6 9 6 0
10. RUVO RUDDERVOORDE 4 0 1 1 2 4 8 4 0
11. VKt Torhout 5 0 1 3 1 3 12 3 0
12. Volley Team Diksmuide 5 0 0 4 1 1 14 1 0
WP1H-0073 Za 19 0 0 0 0 0 0 2 0
WP1H-0127 Zo 17 0 0 0 0 0 0 24 0