Heren (Promo 1)

Spelers

# Naam
1 Jan Declerck
2 Emiel Naeyaert
3 Maarten Plovie
4 Pieter Simpelaere
5 Hannes Naeyaert
7 Nick Rombouts
8 Joris Wittock
9 Piet-Jan Mulier
10 Thomas du Fossé
11 Benjamin Mulier
12 Karl Stoye
14 Thomas Naeyaert
15 Rien Dieryckx

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie
Stefan Moerman Trainer / Coach
Dries Galle Assistent

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 03/10/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B 3 - 0 25/20, 25/18, 25/15
zo, 11/10/20 - 10:45 BAVO BAVIKHOVE A RUVO RUDDERVOORDE 2 - 3 21/25, 26/24, 20/25, 25/20, 14/16
za, 17/10/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C
za, 31/10/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VKT TORHOUT P1
za, 07/11/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VKT TORHOUT
za, 14/11/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE REMBERT TORHOUT HEREN B
za, 21/11/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VC PACKO ZEDELGEM B
za, 28/11/20 - 20:30 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE RUVO RUDDERVOORDE
za, 05/12/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE BEOBANK CITIVO GITS
za, 12/12/20 - 15:30 KNACK ROESELARE C RUVO RUDDERVOORDE
za, 09/01/21 - 16:00 DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B RUVO RUDDERVOORDE
za, 16/01/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE OOIVO OOIGEM
za, 23/01/21 - 20:30 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C RUVO RUDDERVOORDE
za, 30/01/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE BAVO BAVIKHOVE A
za, 13/02/21 - 20:00 OOIVO OOIGEM RUVO RUDDERVOORDE
za, 20/02/21 - 20:30 VKT TORHOUT RUVO RUDDERVOORDE
za, 27/02/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VOLLEY BREDENE
zo, 07/03/21 - 16:30 VOLLEY BREDENE RUVO RUDDERVOORDE
za, 13/03/21 - 17:00 REMBERT TORHOUT HEREN B RUVO RUDDERVOORDE
za, 27/03/21 - 16:00 VC PACKO ZEDELGEM B RUVO RUDDERVOORDE
za, 10/04/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
za, 17/04/21 - 19:30 BEOBANK CITIVO GITS RUVO RUDDERVOORDE
za, 24/04/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE KNACK ROESELARE C

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. KNACK ROESELARE C 2 2 0 0 0 6 0 6 0
02a. REMBERT TORHOUT HEREN B 2 1 1 0 0 6 2 5 0
02b. RUVO RUDDERVOORDE 2 1 1 0 0 6 2 5 0
04a. OOIVO OOIGEM 1 1 0 0 0 3 0 3 0
04b. VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C 1 1 0 0 0 3 0 3 0
06. BAVO BAVIKHOVE A 2 0 0 0 2 4 6 2 0
07a. BEOBANK CITIVO GITS 0 0 0 0 0 0 0 0 0
07b. VC PACKO ZEDELGEM B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
07c. VOLLEY BREDENE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
07d. DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B 2 0 0 2 0 0 6 0 0
07e. VKT TORHOUT 2 0 0 2 0 0 6 0 0
07f. VOLLEY TEAM DIKSMUIDE 2 0 0 2 0 0 6 0 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. KNACK ROESELARE C 2 2 0 0 0 6 0 6 0
02. BAVO BAVIKHOVE A 2 0 2 0 0 4 2 4 0
03a. REMBERT TORHOUT HEREN B 2 0 1 0 1 3 3 3 0
03b. RUVO RUDDERVOORDE 2 0 1 0 1 3 3 3 0
03c. VOLLEY TEAM DIKSMUIDE 2 0 1 0 1 3 3 3 0
06. OOIVO OOIGEM 1 0 1 0 0 2 1 2 0
07a. VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C 1 0 0 0 1 1 2 1 0
07b. DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B 2 0 0 1 1 1 5 1 0
07c. VKT TORHOUT 2 0 0 1 1 1 5 1 0
10a. BEOBANK CITIVO GITS 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10b. VC PACKO ZEDELGEM B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10c. VOLLEY BREDENE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
WP1H-0028 Zo 16 0 0 0 0 0 0 7 0
WP1H-0130 Za 19 0 0 0 0 0 0 24 0