Foutmelding

  • Warning: A non-numeric value encountered in views_field_view_handler_field_view->get_token_value() (regel 542 van /var/www/vhosts/ruvo.be/httpdocs/sites/all/modules/contrib/views_field_view/views_field_view_handler_field_view.inc).
  • Warning: A non-numeric value encountered in views_field_view_handler_field_view->get_token_value() (regel 542 van /var/www/vhosts/ruvo.be/httpdocs/sites/all/modules/contrib/views_field_view/views_field_view_handler_field_view.inc).

Heren (2e Div.)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Jan Declerck 22/09/1989 (30)
2 Emiel Naeyaert 18/07/1998 (21)
3 Maarten Plovie 19/12/1986 (33)
4 Pieter Simpelaere 14/11/1986 (33)
5 Hannes Naeyaert 03/02/1994 (26)
7 Nick Rombouts 27/12/1996 (23)
8 Joris Wittock 15/01/1985 (35)
9 Piet-Jan Mulier 21/01/1987 (33)
10 Thomas du Fossé 03/08/1982 (37)
11 Benjamin Mulier 04/01/1989 (31)
12 Karl Stoye 08/09/1994 (25)
14 Thomas Naeyaert 11/10/1989 (30)
15 Rien Dieryckx 25/01/1989 (31)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Stefan Moerman Trainer / Coach 18/05/1970 (49)
Dries Galle Assistent 23/01/1986 (34)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 28/09/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B 3 - 1 25/20, 21/25, 25/22, 27/25
za, 05/10/19 - 20:00 SKW VOLLEY KREKENLAND RUVO RUDDERVOORDE 2 - 3 25/14, 25/12, 21/25, 25/27, 11/15
za, 19/10/19 - 20:30 VC KALKEN RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/11, 25/17, 25/16
za, 02/11/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 2 - 3 25/23, 25/27, 25/21, 12/25, 13/15
za, 09/11/19 - 16:00 EEVOC ERTVELDE-EVERGEM RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/19, 25/17, 25/20
za, 16/11/19 - 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B RUVO RUDDERVOORDE 1 - 3 25/20, 26/28, 16/25, 11/25
za, 23/11/19 - 20:00 ROEPOVO POPERINGE A (2D) RUVO RUDDERVOORDE (2D) 3 - 0 25/20, 25/19, 25/17
za, 30/11/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM 0 - 3 19/25, 21/25, 22/25
za, 07/12/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS 0 - 3 19/25, 21/25, 26/28
za, 14/12/19 - 20:00 ROEPOVO POPERINGE RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/21, 25/13, 25/16
za, 21/12/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM 2 - 3 21/25, 20/25, 25/17, 27/25, 8/15
za, 18/01/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE SKW VOLLEY KREKENLAND 3 - 2 15/25, 25/27, 25/23, 25/22, 17/15
za, 08/02/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VC KALKEN 1 - 3 25/21, 22/25, 12/25, 30/32
za, 15/02/20 - 20:30 D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/17, 25/15, 25/15
za, 22/02/20 - 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT RUVO RUDDERVOORDE 3 - 1 25/19, 22/25, 25/19, 25/15
za, 29/02/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE EEVOC ERTVELDE-EVERGEM
za, 14/03/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B
za, 21/03/20 - 20:30 DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM RUVO RUDDERVOORDE
za, 28/03/20 - 19:30 VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS RUVO RUDDERVOORDE
za, 18/04/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE ROEPOVO POPERINGE
za, 25/04/20 - 20:30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM RUVO RUDDERVOORDE

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VC KALKEN 15 7 5 1 2 40 22 33 0
02. DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM 13 9 1 1 2 34 14 31 0
03. EEVOC ERTVELDE-EVERGEM 15 6 4 3 2 37 23 28 0
04. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 15 7 2 5 1 34 27 26 0
05. SKW VOLLEY KREKENLAND 14 4 4 4 2 29 28 22 0
06. SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM 14 3 3 4 4 27 31 19 0
07a. ROEPOVO POPERINGE 13 4 2 5 2 23 27 18 0
07b. VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS 14 3 2 4 5 28 32 18 0
09. D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B 14 3 3 6 2 25 30 17 0
10. RUVO RUDDERVOORDE 14 2 2 8 2 18 36 12 0
11. VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B 15 1 1 8 5 17 42 10 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. EEVOC ERTVELDE-EVERGEM 15 7 3 1 4 31 14 31 0
02. VC KALKEN 15 5 6 1 3 30 15 30 0
03a. D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B 14 5 4 2 3 26 16 26 0
03b. SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM 14 5 4 2 3 26 16 26 0
05. DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM 13 5 4 2 2 25 14 25 0
06a. ROEPOVO POPERINGE 13 3 6 4 0 21 18 21 0
06b. VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS 14 2 4 1 7 21 21 21 0
08. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 15 3 3 4 5 20 25 20 0
09. SKW VOLLEY KREKENLAND 14 3 3 4 4 19 23 19 0
10. VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B 15 0 3 7 5 11 34 11 0
11. RUVO RUDDERVOORDE 14 0 0 10 4 4 38 4 0