Heren (2e Div.)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Jan Declerck 22/09/1989 (29)
2 Emiel Naeyaert 18/07/1998 (21)
3 Maarten Plovie 19/12/1986 (32)
4 Pieter Simpelaere 14/11/1986 (32)
5 Hannes Naeyaert 03/02/1994 (25)
7 Nick Rombouts 27/12/1996 (22)
8 Bert Fiems 27/05/1987 (32)
9 Piet-Jan Mulier 21/01/1987 (32)
10 Thomas du Fossé 03/08/1982 (37)
11 Benjamin Mulier 04/01/1989 (30)
12 Karl Stoye 08/09/1994 (25)
14 Thomas Naeyaert 11/10/1989 (29)
15 Rien Dieryckx 25/01/1989 (30)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Stefan Moerman Trainer / Coach 18/05/1970 (49)
Dries Galle Assistent 23/01/1986 (33)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 28/09/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B
za, 05/10/19 - 20:00 SKW VOLLEY KREKENLAND RUVO RUDDERVOORDE
za, 19/10/19 - 20:30 VC KALKEN RUVO RUDDERVOORDE
za, 02/11/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
za, 09/11/19 - 16:00 EEVOC ERTVELDE-EVERGEM RUVO RUDDERVOORDE
za, 16/11/19 - 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B RUVO RUDDERVOORDE
za, 23/11/19 - 20:00 ROEPOVO POPERINGE A (2D) RUVO RUDDERVOORDE (2D)
za, 30/11/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM
za, 07/12/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS
za, 14/12/19 - 20:00 ROEPOVO POPERINGE RUVO RUDDERVOORDE
za, 21/12/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM
za, 18/01/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE SKW VOLLEY KREKENLAND
za, 08/02/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VC KALKEN
za, 15/02/20 - 20:30 D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B RUVO RUDDERVOORDE
za, 22/02/20 - 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT RUVO RUDDERVOORDE
za, 29/02/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE EEVOC ERTVELDE-EVERGEM
za, 14/03/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B
za, 21/03/20 - 20:30 DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM RUVO RUDDERVOORDE
za, 28/03/20 - 19:30 VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS RUVO RUDDERVOORDE
za, 18/04/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE ROEPOVO POPERINGE
za, 25/04/20 - 20:30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM RUVO RUDDERVOORDE

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01a. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01b. D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01c. DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01d. EEVOC ERTVELDE-EVERGEM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01e. ROEPOVO POPERINGE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01f. RUVO RUDDERVOORDE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01g. SKW VOLLEY KREKENLAND 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01h. SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01i. VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01j. VC KALKEN 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01k. VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01a. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01b. D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01c. DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01d. EEVOC ERTVELDE-EVERGEM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01e. ROEPOVO POPERINGE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01f. RUVO RUDDERVOORDE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01g. SKW VOLLEY KREKENLAND 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01h. SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01i. VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01j. VC KALKEN 0 0 0 0 0 0 0 0 0
01k. VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0