Heren (2e Div.)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Jan Declerck 22/09/1989 (30)
2 Emiel Naeyaert 18/07/1998 (21)
3 Maarten Plovie 19/12/1986 (32)
4 Pieter Simpelaere 14/11/1986 (33)
5 Hannes Naeyaert 03/02/1994 (25)
7 Nick Rombouts 27/12/1996 (22)
8 Bert Fiems 27/05/1987 (32)
9 Piet-Jan Mulier 21/01/1987 (32)
10 Thomas du Fossé 03/08/1982 (37)
11 Benjamin Mulier 04/01/1989 (30)
12 Karl Stoye 08/09/1994 (25)
14 Thomas Naeyaert 11/10/1989 (30)
15 Rien Dieryckx 25/01/1989 (30)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Stefan Moerman Trainer / Coach 18/05/1970 (49)
Dries Galle Assistent 23/01/1986 (33)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 28/09/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B 3 - 1 25/20, 21/25, 25/22, 27/25
za, 05/10/19 - 20:00 SKW VOLLEY KREKENLAND RUVO RUDDERVOORDE 2 - 3 25/14, 25/12, 21/25, 25/27, 11/15
za, 19/10/19 - 20:30 VC KALKEN RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/11, 25/17, 25/16
za, 02/11/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 2 - 3 25/23, 25/27, 25/21, 12/25, 13/15
za, 09/11/19 - 16:00 EEVOC ERTVELDE-EVERGEM RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/19, 25/17, 25/20
za, 16/11/19 - 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B RUVO RUDDERVOORDE 1 - 3 25/20, 26/28, 16/25, 11/25
za, 23/11/19 - 20:00 ROEPOVO POPERINGE A (2D) RUVO RUDDERVOORDE (2D)
za, 30/11/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM
za, 07/12/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS
za, 14/12/19 - 20:00 ROEPOVO POPERINGE RUVO RUDDERVOORDE
za, 21/12/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM
za, 18/01/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE SKW VOLLEY KREKENLAND
za, 08/02/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VC KALKEN
za, 15/02/20 - 20:30 D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B RUVO RUDDERVOORDE
za, 22/02/20 - 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT RUVO RUDDERVOORDE
za, 29/02/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE EEVOC ERTVELDE-EVERGEM
za, 14/03/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B
za, 21/03/20 - 20:30 DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM RUVO RUDDERVOORDE
za, 28/03/20 - 19:30 VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS RUVO RUDDERVOORDE
za, 18/04/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE ROEPOVO POPERINGE
za, 25/04/20 - 20:30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM RUVO RUDDERVOORDE

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VC KALKEN 7 5 1 1 0 18 7 17 0
02. DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM 5 5 0 0 0 15 2 15 0
03. EEVOC ERTVELDE-EVERGEM 7 3 2 1 1 18 10 14 0
04a. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 6 2 2 2 0 14 11 10 0
04b. SKW VOLLEY KREKENLAND 6 1 3 1 1 14 13 10 0
06. RUVO RUDDERVOORDE 6 2 1 2 1 11 13 9 0
07a. ROEPOVO POPERINGE 6 2 1 3 0 10 12 8 0
07b. D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B 7 1 2 3 1 12 16 8 0
09. SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM 6 0 1 1 4 11 17 6 0
10. VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS 6 0 0 3 3 9 18 3 0
11. VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B 6 0 0 4 2 5 18 2 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. EEVOC ERTVELDE-EVERGEM 7 4 3 0 0 18 3 18 0
02. VC KALKEN 7 2 3 0 2 14 7 14 0
03. D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B 7 3 1 1 2 13 8 13 0
04a. SKW VOLLEY KREKENLAND 6 2 2 2 0 10 8 10 0
04b. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 6 2 1 1 2 10 8 10 0
06a. DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM 5 1 2 1 1 8 7 8 0
06b. SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM 6 1 1 1 3 8 10 8 0
06c. VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS 6 1 1 1 3 8 10 8 0
09. VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B 6 0 2 2 2 6 12 6 0
10. ROEPOVO POPERINGE 6 0 2 4 0 4 14 4 0
11. RUVO RUDDERVOORDE 6 0 0 3 3 3 15 3 0