Dames B (4e Prov. C)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Shari Rogiers 03/03/1996 (24)
2 Marthe Werbrouck 16/01/2002 (18)
3 Sielke Huyghe 14/08/1998 (21)
4 Flore Brusselle 15/06/1998 (21)
5 Saar Defoort 25/03/2002 (18)
6 Anna Lambert 29/06/2001 (18)
7 Anneleen Denoo 27/03/1993 (27)
9 Marjolijn Descheemaecker 15/05/1995 (25)
10 Esmée Bourdeaux Desmet 21/08/2003 (16)
11 Ibe Andries 04/07/2002 (17)
13 Lisa Ide 05/07/1991 (28)
16 Julie Fiers 25/04/2001 (19)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Bernice Vermote Trainer / Coach

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
zo, 01/09/19 - 19:00 RUVO RUDDERVOORDE B 4P DAVOZ ZWEVEGEM A 3P 2 - 3 18/25, 25/21, 25/17, 16/25, 11/15
za, 28/09/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 3 - 0 28/26, 25/13, 25/18
zo, 06/10/19 - 18:30 VBC ST. JORIS B RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 2 25/18, 25/20, 24/26, 22/25, 15/9
za, 12/10/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE B DIVO INGELMUNSTER B 3 - 0 25/12, 25/22, 25/13
za, 19/10/19 - 16:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE C RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 17/25, 21/25, 15/25
za, 02/11/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B V.T. LICHTERVELDE B 3 - 0 25/7, 25/8, 25/14
za, 09/11/19 - 16:30 IZEGEMS VOLLEY TEAM B RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 19/25, 15/25, 11/25
zo, 17/11/19 - 10:30 SARRAKO KORTEMARK RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 10/25, 10/25, 12/25
za, 30/11/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B GIDAS GITS B 3 - 0 25/7, 25/7, 25/11
za, 07/12/19 - 15:30 BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE D RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 2 25/16, 25/23, 19/25, 16/25, 15/7
za, 21/12/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B KAVO ST ELOOIS WINKEL 3 - 0 25/17, 25/14, 25/9
zo, 05/01/20 - 11:00 BEVO BEOBANK ROESELARE F RUVO RUDDERVOORDE B 1 - 3 16/25, 25/12, 13/25, 11/25
za, 11/01/20 - 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 14/25, 11/25, 15/25
za, 18/01/20 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VBC ST. JORIS B 3 - 0 25/17, 25/16, 25/10
za, 25/01/20 - 15:00 DIVO INGELMUNSTER B RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 2 25/23, 25/21, 12/25, 19/25, 15/6
za, 08/02/20 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B ELCKERLYC ZWEVEZELE C 3 - 0 25/15, 25/12, 25/22
za, 22/02/20 - 18:00 V.T. LICHTERVELDE B RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 14/25, 12/25, 21/25
za, 29/02/20 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B IZEGEMS VOLLEY TEAM B 3 - 0 25/11, 25/7, 25/18
za, 14/03/20 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B SARRAKO KORTEMARK
za, 21/03/20 - 15:00 GIDAS GITS B RUVO RUDDERVOORDE B
za, 28/03/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE B BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE D
za, 18/04/20 - 14:00 RUVO RUDDERVOORDE B BEVO BEOBANK ROESELARE F
zo, 26/04/20 - 10:30 KAVO ST ELOOIS WINKEL RUVO RUDDERVOORDE B

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE D 17 16 1 0 0 51 4 50 0
02. RUVO RUDDERVOORDE B 17 14 0 0 3 48 10 45 0
03. BEVO BEOBANK ROESELARE F 17 9 2 6 0 35 27 31 0
04a. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 17 8 3 6 0 34 28 30 0
04b. VBC ST. JORIS B 17 8 1 4 4 37 30 30 0
06. SARRAKO KORTEMARK 17 9 0 6 2 34 28 29 0
07. DIVO INGELMUNSTER B 17 6 3 7 1 34 32 25 0
08. ELCKERLYC ZWEVEZELE C 17 6 1 7 3 30 34 23 0
09. KAVO ST ELOOIS WINKEL 17 3 2 10 2 20 41 15 0
10. GIDAS GITS B 17 3 2 11 1 21 41 14 0
11. IZEGEMS VOLLEY TEAM B 17 3 2 12 0 17 41 13 0
12. V.T. LICHTERVELDE B 17 0 0 16 1 6 51 1 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE D 17 14 1 0 2 46 5 46 0
02. RUVO RUDDERVOORDE B 17 10 6 0 1 43 8 43 0
03. DIVO INGELMUNSTER B 17 6 6 1 4 34 17 34 0
04a. SARRAKO KORTEMARK 17 5 5 3 4 29 22 29 0
04b. ELCKERLYC ZWEVEZELE C 17 6 4 4 3 29 22 29 0
06. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 17 4 3 3 7 25 26 25 0
07. VBC ST. JORIS B 17 2 7 4 3 25 25 24 1
08. GIDAS GITS B 17 4 3 6 4 22 29 22 0
09. KAVO ST ELOOIS WINKEL 17 4 2 6 5 21 30 21 0
10. BEVO BEOBANK ROESELARE F 17 1 3 8 4 13 37 13 0
11. IZEGEMS VOLLEY TEAM B 17 1 2 10 4 11 40 11 0
12. V.T. LICHTERVELDE B 17 1 1 13 2 7 44 7 0