Foutmelding

  • Warning: A non-numeric value encountered in views_field_view_handler_field_view->get_token_value() (regel 542 van /var/www/vhosts/ruvo.be/httpdocs/sites/all/modules/contrib/views_field_view/views_field_view_handler_field_view.inc).
  • Warning: A non-numeric value encountered in views_field_view_handler_field_view->get_token_value() (regel 542 van /var/www/vhosts/ruvo.be/httpdocs/sites/all/modules/contrib/views_field_view/views_field_view_handler_field_view.inc).

Dames B (4e Prov. C)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Shari Rogiers 03/03/1996 (23)
2 Marthe Werbrouck 16/01/2002 (18)
3 Sielke Huyghe 14/08/1998 (21)
4 Flore Brusselle 15/06/1998 (21)
5 Saar Defoort 25/03/2002 (17)
6 Anna Lambert 29/06/2001 (18)
7 Anneleen Denoo 27/03/1993 (26)
9 Marjolijn Descheemaecker 15/05/1995 (24)
10 Esmée Bourdeaux Desmet 21/08/2003 (16)
11 Ibe Andries 04/07/2002 (17)
13 Lisa Ide 05/07/1991 (28)
16 Julie Fiers 25/04/2001 (18)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Bernice Vermote Trainer / Coach

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
zo, 01/09/19 - 19:00 RUVO RUDDERVOORDE B 4P DAVOZ ZWEVEGEM A 3P 2 - 3 18/25, 25/21, 25/17, 16/25, 11/15
za, 28/09/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 3 - 0 28/26, 25/13, 25/18
zo, 06/10/19 - 18:30 VBC ST. JORIS B RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 2 25/18, 25/20, 24/26, 22/25, 15/9
za, 12/10/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE B DIVO INGELMUNSTER B 3 - 0 25/12, 25/22, 25/13
za, 19/10/19 - 16:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE C RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 17/25, 21/25, 15/25
za, 02/11/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B V.T. LICHTERVELDE B 3 - 0 25/7, 25/8, 25/14
za, 09/11/19 - 16:30 IZEGEMS VOLLEY TEAM B RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 19/25, 15/25, 11/25
zo, 17/11/19 - 10:30 SARRAKO KORTEMARK RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 10/25, 10/25, 12/25
za, 30/11/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B GIDAS GITS B 3 - 0 25/7, 25/7, 25/11
za, 07/12/19 - 15:30 BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE D RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 2 25/16, 25/23, 19/25, 16/25, 15/7
za, 21/12/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B KAVO ST ELOOIS WINKEL 3 - 0 25/17, 25/14, 25/9
zo, 05/01/20 - 11:00 BEVO BEOBANK ROESELARE F RUVO RUDDERVOORDE B 1 - 3 16/25, 25/12, 13/25, 11/25
za, 11/01/20 - 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 14/25, 11/25, 15/25
za, 18/01/20 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VBC ST. JORIS B 3 - 0 25/17, 25/16, 25/10
za, 25/01/20 - 15:00 DIVO INGELMUNSTER B RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 2 25/23, 25/21, 12/25, 19/25, 15/6
za, 08/02/20 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B ELCKERLYC ZWEVEZELE C 3 - 0 25/15, 25/12, 25/22
za, 22/02/20 - 18:00 V.T. LICHTERVELDE B RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 14/25, 12/25, 21/25
za, 29/02/20 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B IZEGEMS VOLLEY TEAM B
za, 14/03/20 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B SARRAKO KORTEMARK
za, 21/03/20 - 15:00 GIDAS GITS B RUVO RUDDERVOORDE B
za, 28/03/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE B BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE D
za, 18/04/20 - 14:00 RUVO RUDDERVOORDE B BEVO BEOBANK ROESELARE F
zo, 26/04/20 - 10:30 KAVO ST ELOOIS WINKEL RUVO RUDDERVOORDE B

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE D 16 15 1 0 0 48 4 47 0
02. RUVO RUDDERVOORDE B 16 13 0 0 3 45 10 42 0
03. VBC ST. JORIS B 16 8 1 4 3 35 27 29 0
04. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 15 7 3 5 0 31 24 27 0
05a. BEVO BEOBANK ROESELARE F 15 8 1 6 0 29 25 26 0
05b. SARRAKO KORTEMARK 16 8 0 6 2 31 27 26 0
07. DIVO INGELMUNSTER B 16 6 3 6 1 33 29 25 0
08. ELCKERLYC ZWEVEZELE C 16 6 1 6 3 30 31 23 0
09. KAVO ST ELOOIS WINKEL 16 3 2 9 2 19 38 15 0
10. IZEGEMS VOLLEY TEAM B 16 3 2 11 0 17 38 13 0
11. GIDAS GITS B 16 3 1 11 1 18 39 12 0
12. V.T. LICHTERVELDE B 16 0 0 16 0 4 48 0 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE D 16 13 1 0 2 43 5 43 0
02. RUVO RUDDERVOORDE B 16 9 6 0 1 40 8 40 0
03. DIVO INGELMUNSTER B 16 5 6 1 4 31 17 31 0
04a. SARRAKO KORTEMARK 16 5 5 2 4 29 19 29 0
04b. ELCKERLYC ZWEVEZELE C 16 6 4 3 3 29 19 29 0
06a. VBC ST. JORIS B 16 2 6 4 3 23 24 22 1
06b. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 15 4 2 3 6 22 23 22 0
08. GIDAS GITS B 16 4 3 6 3 21 27 21 0
09. KAVO ST ELOOIS WINKEL 16 4 2 6 4 20 28 20 0
10a. BEVO BEOBANK ROESELARE F 15 1 2 7 4 11 33 11 0
10b. IZEGEMS VOLLEY TEAM B 16 1 2 9 4 11 37 11 0
12. V.T. LICHTERVELDE B 16 0 1 13 2 4 44 4 0