Dames B (3e Prov. B)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Shari Rogiers 03/03/1996 (22)
2 Astrid Naeyaert 30/03/1994 (24)
3 Sielke Huyghe 14/08/1998 (20)
4 Flore Brusselle 15/06/1998 (20)
5 Silke Del'Haye 08/05/1999 (19)
7 Anneleen Denoo 27/03/1993 (25)
8 Hanne Van Damme 23/12/1999 (19)
9 Marjolijn Descheemaecker 15/05/1995 (23)
10 Aster Gyssels 31/07/2001 (17)
11 Ibe Andries 04/07/2002 (16)
12 Lara Cornelis 10/04/1996 (22)
13 Lisa Ide 05/07/1991 (27)
16 Julie Fiers 25/04/2001 (17)
17 Chelsea Van Waeleghem 07/09/1999 (19)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Tom Landschoot Trainer / Coach 11/10/1977 (41)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 08/09/18 - 17:30 RUVO RUDDERVOORDE B (3P) G & V KUURNE (3P) 2 - 3 23/25, 26/24, 25/18, 22/25, 13/15
za, 15/09/18 - 18:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE RUVO RUDDERVOORDE B 1 - 3 22/25, 25/19, 23/25, 23/25
za, 22/09/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VC PACKO ZEDELGEM B 1 - 3 25/19, 5/25, 17/25, 14/25
za, 29/09/18 - 16:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE B RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 2 16/25, 22/25, 25/21, 25/23, 15/8
za, 06/10/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT C 3 - 0 25/20, 25/7, 25/7
za, 27/10/18 - 16:00 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 0 25/16, 25/11, 25/12
za, 03/11/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B BEVO BEOBANK ROESELARE D 1 - 3 20/25, 13/25, 26/24, 14/25
za, 10/11/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VC APOLLO KOEKELARE 1 - 3 14/25, 25/21, 21/25, 12/25
za, 17/11/18 - 20:00 VOLLEY TEAM DAMME VZW RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 1 25/20, 18/25, 25/20, 26/24
zo, 02/12/18 - 10:30 VKt TORHOUT D RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 1 25/18, 25/22, 21/25, 25/18
za, 08/12/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B JUMPERS MIDDELKERKE 0 - 3 12/25, 12/25, 23/25
za, 15/12/18 - 20:30 PERVOL RUISELEDE B RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 14/25, 16/25, 9/25
za, 22/12/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VOLLEY TEAM KOKSIJDE 1 - 3 20/25, 25/17, 18/25, 23/25
za, 12/01/19 - 19:00 VC PACKO ZEDELGEM B RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 0 25/21, 28/26, 25/14
za, 19/01/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B ELCKERLYC ZWEVEZELE B 1 - 3 25/19, 21/25, 14/25, 22/25
za, 26/01/19 - 20:00 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT C RUVO RUDDERVOORDE B 1 - 3 11/25, 25/22, 24/26, 16/25
za, 02/02/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 0 - 3 15/25, 16/25, 20/25
za, 16/02/19 - 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE D RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 0 25/12, 25/19, 25/13
za, 23/02/19 - 19:30 VC APOLLO KOEKELARE RUVO RUDDERVOORDE B
za, 16/03/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VOLLEY TEAM DAMME VZW
za, 23/03/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE B VKt TORHOUT D
za, 30/03/19 - 20:30 JUMPERS MIDDELKERKE RUVO RUDDERVOORDE B
za, 06/04/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B PERVOL RUISELEDE B

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 17 14 0 1 2 47 13 44 0
02. VC PACKO ZEDELGEM B 16 13 1 1 1 45 11 42 0
03. JUMPERS MIDDELKERKE 17 12 2 2 1 45 17 41 0
04. BEVO BEOBANK ROESELARE D 16 12 1 3 0 41 14 38 0
05. VC APOLLO KOEKELARE 18 10 0 7 1 36 30 31 0
06. ELCKERLYC ZWEVEZELE B 17 5 2 7 3 29 37 22 0
07. PERVOL RUISELEDE B 17 3 4 7 3 29 39 20 0
08. VOLLEY TEAM DAMME VZW 17 4 3 9 1 23 39 19 0
09. VKt TORHOUT D 16 5 1 9 1 22 34 18 0
10. RUVO RUDDERVOORDE B 17 4 0 12 1 21 41 13 0
11. VOLLEY TEAM KOKSIJDE 16 2 2 11 1 20 41 11 0
12. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT C 16 0 0 15 1 6 48 1 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VC PACKO ZEDELGEM B 16 11 4 0 1 42 6 42 0
02. PERVOL RUISELEDE B 17 4 9 1 3 33 18 33 0
03. BEVO BEOBANK ROESELARE D 16 4 8 0 4 32 16 32 0
04. RUVO RUDDERVOORDE B 17 5 6 3 3 30 21 30 0
05. JUMPERS MIDDELKERKE 17 5 6 4 2 29 22 29 0
06a. ELCKERLYC ZWEVEZELE B 17 2 8 2 5 27 24 27 0
06b. VC APOLLO KOEKELARE 18 3 6 3 6 27 27 27 0
06c. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 17 4 4 2 7 27 24 27 0
09a. VKt TORHOUT D 16 1 3 6 6 15 33 15 0
09b. VOLLEY TEAM KOKSIJDE 16 1 2 5 8 15 33 15 0
11. VOLLEY TEAM DAMME VZW 17 0 3 7 7 13 38 13 0
12. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT C 16 0 1 7 8 10 38 10 0