Dames B (3e Prov. B)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Shari Rogiers 03/03/1996 (22)
2 Astrid Naeyaert 30/03/1994 (24)
3 Sielke Huyghe 14/08/1998 (20)
4 Flore Brusselle 15/06/1998 (20)
5 Silke Del'Haye 08/05/1999 (19)
7 Anneleen Denoo 27/03/1993 (25)
8 Hanne Van Damme 23/12/1999 (18)
9 Marjolijn Descheemaecker 15/05/1995 (23)
10 Aster Gyssels 31/07/2001 (17)
11 Ibe Andries 04/07/2002 (16)
12 Lara Cornelis 10/04/1996 (22)
13 Lisa Ide 05/07/1991 (27)
16 Julie Fiers 25/04/2001 (17)
17 Chelsea Van Waeleghem 07/09/1999 (19)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Tom Landschoot Trainer / Coach 11/10/1977 (41)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 08/09/18 - 17:30 RUVO RUDDERVOORDE B (3P) G & V KUURNE (3P) 2 - 3 23/25, 26/24, 25/18, 22/25, 13/15
za, 15/09/18 - 18:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE RUVO RUDDERVOORDE B 1 - 3 22/25, 25/19, 23/25, 23/25
za, 22/09/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VC PACKO ZEDELGEM B 1 - 3 25/19, 5/25, 17/25, 14/25
za, 29/09/18 - 16:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE B RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 2 16/25, 22/25, 25/21, 25/23, 15/8
za, 06/10/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT C 3 - 0 25/20, 25/7, 25/7
za, 27/10/18 - 16:00 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 0 25/16, 25/11, 25/12
za, 03/11/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B BEVO BEOBANK ROESELARE D 1 - 3 20/25, 13/25, 26/24, 14/25
za, 10/11/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VC APOLLO KOEKELARE 1 - 3 14/25, 25/21, 21/25, 12/25
za, 17/11/18 - 20:00 VOLLEY TEAM DAMME VZW RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 1 25/20, 18/25, 25/20, 26/24
zo, 02/12/18 - 10:30 VKt TORHOUT D RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 1 25/18, 25/22, 21/25, 25/18
za, 08/12/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B JUMPERS MIDDELKERKE 0 - 3 12/25, 12/25, 23/25
za, 15/12/18 - 20:30 PERVOL RUISELEDE B RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 14/25, 16/25, 9/25
za, 22/12/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VOLLEY TEAM KOKSIJDE
za, 12/01/19 - 19:00 VC PACKO ZEDELGEM B RUVO RUDDERVOORDE B
za, 19/01/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B ELCKERLYC ZWEVEZELE B
za, 26/01/19 - 20:00 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT C RUVO RUDDERVOORDE B
za, 02/02/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B
za, 16/02/19 - 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE D RUVO RUDDERVOORDE B
za, 23/02/19 - 19:30 VC APOLLO KOEKELARE RUVO RUDDERVOORDE B
za, 16/03/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VOLLEY TEAM DAMME VZW
za, 23/03/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE B VKt TORHOUT D
za, 30/03/19 - 20:30 JUMPERS MIDDELKERKE RUVO RUDDERVOORDE B
za, 06/04/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B PERVOL RUISELEDE B

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VC PACKO ZEDELGEM B 11 10 0 1 0 31 6 30 0
02. JUMPERS MIDDELKERKE 11 9 1 1 0 31 9 29 0
03. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 11 9 0 1 1 30 9 28 0
04. BEVO BEOBANK ROESELARE D 11 8 0 3 0 26 12 24 0
05. VC APOLLO KOEKELARE 11 7 0 4 0 24 17 21 0
06. ELCKERLYC ZWEVEZELE B 11 3 1 5 2 18 24 13 0
07a. PERVOL RUISELEDE B 11 2 2 5 2 17 26 12 0
07b. VKt TORHOUT D 11 3 1 6 1 15 24 12 0
09a. VOLLEY TEAM DAMME VZW 11 2 2 7 0 12 27 10 0
09b. RUVO RUDDERVOORDE B 11 3 0 7 1 16 25 10 0
11. VOLLEY TEAM KOKSIJDE 10 1 1 8 0 10 26 5 0
12. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT C 10 0 0 9 1 5 30 1 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VC PACKO ZEDELGEM B 11 7 4 0 0 29 4 29 0
02. BEVO BEOBANK ROESELARE D 11 3 5 0 3 22 11 22 0
03. PERVOL RUISELEDE B 11 3 5 1 2 21 12 21 0
04a. RUVO RUDDERVOORDE B 11 3 5 2 1 20 13 20 0
04b. JUMPERS MIDDELKERKE 11 5 2 3 1 20 13 20 0
06. ELCKERLYC ZWEVEZELE B 11 2 5 1 3 19 14 19 0
07. VC APOLLO KOEKELARE 11 1 4 1 5 16 17 16 0
08. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 11 2 2 2 5 15 18 15 0
09a. VOLLEY TEAM DAMME VZW 11 0 3 4 4 10 23 10 0
09b. VOLLEY TEAM KOKSIJDE 10 1 1 3 5 10 20 10 0
11. VKt TORHOUT D 11 0 2 5 4 8 25 8 0
12. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT C 10 0 0 5 5 5 25 5 0