Dames A (Promo 2A)

Spelers

# Naam
1 Katoo Defoort
2 Fee Defoort
3 Femke Blomme
4 Evy Deryckere
5 Arjan Roose
5 Kimerbly Turner
6 Emilia Naeyaert
7 Kimberly Verbeerst
8 Fran Copman
9 Justine Naeyaert
10 Jente Werbrouck
11 Niene Copman
12 Lieke Vermeulen
13 Lotte Verhaeghe
14 Leonie Lambert
17 Emma Van Steen
18 Achia Peere

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie
Christ Casaert Trainer / Coach

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 03/10/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A JUMPERS MIDDELKERKE A 3 - 0 25/20, 25/10, 25/18
za, 10/10/20 - 20:30 VKT TORHOUT C RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 0 25/21, 27/25, 25/8
za, 17/10/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY BREDENE A
vr, 23/10/20 - 20:45 DAMESVOLLEY WAREGEM B P2 RUVO RUDDERVOORDE A P2
za, 24/10/20 - 17:00 VC WIVO WINGENE VZW B RUVO RUDDERVOORDE A
za, 07/11/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A GIDAS GITS A
za, 14/11/20 - 20:30 VOLLEY TEAM BRUGGE B RUVO RUDDERVOORDE A
za, 21/11/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A PERVOL RUISELEDE A
za, 28/11/20 - 14:30 HERMES REKKENSHOP OOSTENDE B RUVO RUDDERVOORDE A
za, 05/12/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VC PACKO ZEDELGEM B
za, 12/12/20 - 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A RUVO RUDDERVOORDE A
za, 09/01/21 - 20:30 JUMPERS MIDDELKERKE A RUVO RUDDERVOORDE A
za, 16/01/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLARE ROESELARE
za, 23/01/21 - 20:30 VOLLEY BREDENE A RUVO RUDDERVOORDE A
za, 30/01/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VKT TORHOUT C
za, 13/02/21 - 19:30 VOLARE ROESELARE RUVO RUDDERVOORDE A
za, 20/02/21 - 20:00 GIDAS GITS A RUVO RUDDERVOORDE A
za, 27/02/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VC WIVO WINGENE VZW B
za, 13/03/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY TEAM BRUGGE B
za, 27/03/21 - 20:30 PERVOL RUISELEDE A RUVO RUDDERVOORDE A
za, 10/04/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A HERMES REKKENSHOP OOSTENDE B
za, 17/04/21 - 20:30 VC PACKO ZEDELGEM B RUVO RUDDERVOORDE A
za, 24/04/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. PERVOL RUISELEDE A 2 2 0 0 0 6 2 6 0
02a. HERMES REKKENSHOP OOSTENDE B 2 1 1 0 0 6 2 5 0
02b. VKT TORHOUT C 2 1 1 0 0 6 2 5 0
04. VC WIVO WINGENE VZW B 2 1 0 0 1 5 3 4 0
05a. VC PACKO ZEDELGEM B 1 1 0 0 0 3 1 3 0
05b. GIDAS GITS A 2 1 0 1 0 4 3 3 0
05c. RUVO RUDDERVOORDE A 2 1 0 1 0 3 3 3 0
05d. JUMPERS MIDDELKERKE A 2 1 0 1 0 3 3 3 0
09. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A 2 0 0 1 1 2 6 1 0
10a. VOLARE ROESELARE 2 0 0 2 0 2 6 0 0
10b. VOLLEY TEAM BRUGGE B 2 0 0 2 0 0 6 0 0
10c. VOLLEY BREDENE A 1 0 0 1 0 0 3 0 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. PERVOL RUISELEDE A 2 1 1 0 0 5 1 5 0
02a. VC WIVO WINGENE VZW B 2 0 2 0 0 4 2 4 0
02b. VKT TORHOUT C 2 0 2 0 0 4 2 4 0
02c. RUVO RUDDERVOORDE A 2 1 0 0 1 4 2 4 0
05a. GIDAS GITS A 2 1 0 1 0 3 3 3 0
05b. HERMES REKKENSHOP OOSTENDE B 2 0 1 0 1 3 3 3 0
05c. VOLARE ROESELARE 2 0 1 0 1 3 3 3 0
05d. VOLLEY TEAM BRUGGE B 2 0 1 0 1 3 3 3 0
09a. VC PACKO ZEDELGEM B 1 0 0 0 1 1 2 1 0
09b. VOLLEY BREDENE A 1 0 0 0 1 1 2 1 0
09c. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A 2 0 0 1 1 1 5 1 0
09d. JUMPERS MIDDELKERKE A 2 0 0 1 1 1 5 1 0