Dames A (Promo 2A)

Spelers

# Naam
1 Katoo Defoort
2 Fee Defoort
3 Femke Blomme
4 Evy Deryckere
5 Arjan Roose
5 Kimerbly Turner
6 Emilia Naeyaert
7 Kimberly Verbeerst
8 Fran Copman
9 Justine Naeyaert
10 Jente Werbrouck
11 Niene Copman
12 Lieke Vermeulen
13 Lotte Verhaeghe
14 Leonie Lambert
17 Emma Van Steen
18 Achia Peere

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie
Christ Casaert Trainer / Coach

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 11/09/21 - 19:30 Vosta Staden A P3 RUVO RUDDERVOORDE A P2 3 - 0 25/11, 25/20, 25/12
za, 18/09/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A BEVO BEOBANK ROESELARE D 1 - 3 26/28, 25/19, 11/25, 23/25
za, 25/09/21 - 20:30 VC PACKO ZEDELGEM B RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 2 23/25, 25/21, 19/25, 25/17, 15/9
za, 02/10/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A Pervol Ruiselede A 0 - 3 16/25, 18/25, 16/25
za, 09/10/21 - 19:00 Volare Roeselare RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 3 19/25, 19/25, 13/25
za, 16/10/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A Hermes Rekkenshop Oostende B 1 - 3 22/25, 20/25, 25/22, 21/25
za, 23/10/21 - 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 0 25/18, 27/25, 26/24
za, 13/11/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A Volley Team Brugge B
za, 20/11/21 - 20:00 RUVO RUDDERVOORDE A VKt Torhout C
za, 27/11/21 - 20:30 JUMPERS MIDDELKERKE A RUVO RUDDERVOORDE A
za, 04/12/21 - 20:30 VOLLEY BREDENE A RUVO RUDDERVOORDE A
za, 11/12/21 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VC Wivo Wingene VZW B
za, 08/01/22 - 20:30 Pervol Ruiselede A RUVO RUDDERVOORDE A
za, 15/01/22 - 19:00 Hermes Rekkenshop Oostende B RUVO RUDDERVOORDE A
za, 22/01/22 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A Volare Roeselare
za, 29/01/22 - 20:30 BEVO BEOBANK ROESELARE D RUVO RUDDERVOORDE A
zo, 13/02/22 - 15:00 VKt Torhout C RUVO RUDDERVOORDE A
za, 19/02/22 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A JUMPERS MIDDELKERKE A
za, 12/03/22 - 17:00 VC Wivo Wingene VZW B RUVO RUDDERVOORDE A
za, 19/03/22 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VC PACKO ZEDELGEM B
za, 02/04/22 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY BREDENE A
za, 09/04/22 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A
za, 23/04/22 - 20:30 Volley Team Brugge B RUVO RUDDERVOORDE A

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. BEVO BEOBANK ROESELARE D 6 5 1 0 0 18 5 17 0
02a. VC PACKO ZEDELGEM B 6 3 3 0 0 18 8 15 0
02b. Pervol Ruiselede A 6 5 0 1 0 15 4 15 0
04. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A 5 4 0 0 1 14 4 13 0
05. Volare Roeselare 5 4 0 1 0 12 5 12 0
06. Hermes Rekkenshop Oostende B 5 3 1 1 0 13 7 11 0
07. VKt Torhout C 5 1 1 2 1 10 11 6 0
08. RUVO RUDDERVOORDE A 6 1 0 4 1 7 15 4 0
09. Volley Team Brugge B 6 1 0 5 0 4 15 3 0
10. VC Wivo Wingene VZW B 6 0 0 4 2 7 18 2 0
11. VOLLEY BREDENE A 4 0 0 3 1 4 12 1 0
12. JUMPERS MIDDELKERKE A 6 0 0 6 0 0 18 0 0
WP2DA-0125 Zo 15 0 0 0 0 0 0 13 0
WP2DA-0107 Za 20 0 0 0 0 0 0 23 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01a. VC PACKO ZEDELGEM B 6 2 3 0 1 13 5 13 0
01b. BEVO BEOBANK ROESELARE D 6 3 1 0 2 13 5 13 0
03a. Hermes Rekkenshop Oostende B 5 2 3 0 0 12 3 12 0
03b. Volare Roeselare 5 2 3 0 0 12 3 12 0
05. Pervol Ruiselede A 6 2 2 1 1 11 7 11 0
06. Volley Team Brugge B 6 1 3 1 1 10 8 10 0
07. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A 5 1 2 1 1 8 7 8 0
08. VOLLEY BREDENE A 4 1 1 0 2 7 5 7 0
09. VC Wivo Wingene VZW B 6 0 1 2 3 5 13 5 0
10. RUVO RUDDERVOORDE A 6 0 0 2 4 4 14 4 0
11a. VKt Torhout C 5 0 0 3 2 2 13 2 0
11b. JUMPERS MIDDELKERKE A 6 0 0 4 2 2 16 2 0