Dames A (3e Prov. B)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Katoo Defoort 07/08/1996 (21)
2 Fee Defoort 10/08/1999 (18)
3 Femke Blomme 03/06/2000 (17)
4 Kimerbly Turner 19/08/1991 (26)
5 Arjan Roose 23/08/1988 (29)
6 Emilia Naeyaert 12/05/2000 (18)
7 Kimberly Verbeerst 06/09/1994 (23)
8 Fran Copman 11/10/1996 (21)
9 Justine Naeyaert 18/05/1996 (22)
10 Jente Werbrouck 25/06/1998 (19)
14 Leonie Lambert 29/02/2000 (18)
17 Emma Van Steen 29/07/1997 (20)
18 Achia Peere 08/03/2000 (18)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Christ Casaert Trainer / Coach 03/06/1966 (51)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 16/09/17 - 19:30 IZEGEMS VOLLEY TEAM RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 1 25/22, 20/25, 25/21, 25/21
za, 23/09/17 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY TEAM KOKSIJDE 3 - 2 18/25, 19/25, 25/8, 25/12, 15/12
zo, 01/10/17 - 10:30 SARRAKO KORTEMARK RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 3 19/25, 19/25, 10/25
zo, 08/10/17 - 16:30 RUVO RUDDERVOORDE A (3P) VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A (1P) 3 - 2 15/25, 21/25, 25/22, 25/23, 15/12
za, 14/10/17 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VKt TORHOUT D 3 - 0 25/20, 25/18, 25/13
za, 21/10/17 - 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 3 22/25, 22/25, 21/25
za, 28/10/17 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A PERVOL RUISELEDE B 3 - 0 25/23, 25/22, 25/23
za, 04/11/17 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE A (3P) IZEGEMS VOLLEY TEAM (3P) 3 - 0 25/21, 25/15, 25/19
za, 11/11/17 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A ELCKERLYC ZWEVEZELE B 3 - 0 25/19, 25/12, 25/17
za, 18/11/17 - 19:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 3 21/25, 24/26, 11/25
zo, 26/11/17 - 19:00 RUVO RUDDERVOORDE A (3P) BEVO BEOBANK ROESELARE C (2P) 0 - 3 13/25, 21/25, 13/25
zo, 03/12/17 - 15:30 VOLLEY TEAM BRUGGE C RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 3 16/25, 10/25, 23/25
za, 09/12/17 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VC WIVO WINGENE VZW B 1 - 3 13/25, 24/26, 25/21, 20/25
za, 16/12/17 - 20:00 VOLARE ROESELARE B RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 1 25/16, 26/28, 25/18, 25/18
za, 13/01/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A IZEGEMS VOLLEY TEAM 3 - 1 16/25, 25/23, 25/12, 25/21
za, 20/01/18 - 18:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 3 22/25, 24/26, 12/25
za, 27/01/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A SARRAKO KORTEMARK 3 - 0 25/11, 25/19, 25/18
za, 03/02/18 - 20:30 VKt TORHOUT D RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 2 26/28, 25/21, 21/25, 25/23, 15/9
za, 10/02/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VC APOLLO KOEKELARE A 3 - 0 25/17, 25/21, 25/18
za, 24/02/18 - 20:30 PERVOL RUISELEDE B RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 2 23/25, 25/20, 18/25, 25/16, 15/9
za, 10/03/18 - 16:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE B RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 0 25/22, 25/20, 25/20
za, 17/03/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 3 - 0 25/9, 25/11, 25/16
za, 24/03/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY TEAM BRUGGE C 3 - 0 25/18, 25/10, 25/10
za, 14/04/18 - 17:00 VC WIVO WINGENE VZW B RUVO RUDDERVOORDE A 1 - 3 18/25, 25/20, 21/25, 24/26
za, 21/04/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLARE ROESELARE B 3 - 1 26/24, 16/25, 25/17, 27/25

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VOLARE ROESELARE B 22 15 4 2 1 60 23 54 0
02. VC WIVO WINGENE VZW B 22 14 4 2 2 59 24 52 0
03. RUVO RUDDERVOORDE A 22 15 1 4 2 55 23 49 0
04. IZEGEMS VOLLEY TEAM 22 13 3 4 2 54 34 47 0
05. PERVOL RUISELEDE B 22 11 3 4 4 52 34 43 0
06. ELCKERLYC ZWEVEZELE B 22 7 3 10 2 37 44 29 0
07. VKt TORHOUT D 22 5 5 9 3 39 49 28 0
08a. VC APOLLO KOEKELARE A 22 6 1 11 4 37 51 24 0
08b. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 22 7 0 12 3 34 50 24 0
10. VOLLEY TEAM KOKSIJDE 22 5 2 12 3 34 52 22 0
11. SARRAKO KORTEMARK 22 5 0 17 0 22 55 15 0
12. VOLLEY TEAM BRUGGE C 22 3 0 19 0 15 59 9 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. PERVOL RUISELEDE B 22 10 7 0 4 50 15 50 0
02. VC WIVO WINGENE VZW B 22 8 8 0 6 46 20 46 0
03. VOLARE ROESELARE B 22 8 8 1 4 44 21 44 0
04. VC APOLLO KOEKELARE A 22 6 8 3 5 39 27 39 0
05. ELCKERLYC ZWEVEZELE B 22 6 5 4 7 35 31 35 0
06a. VOLLEY TEAM BRUGGE C 22 5 8 5 4 35 31 34 1
06b. IZEGEMS VOLLEY TEAM 22 3 9 3 7 34 32 34 0
08. VOLLEY TEAM KOKSIJDE 22 3 6 4 9 30 36 30 0
09. RUVO RUDDERVOORDE A 22 3 6 8 5 26 40 26 0
10. VKt TORHOUT D 22 2 5 5 10 26 40 25 1
11. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 22 2 4 11 5 19 47 19 0
12. SARRAKO KORTEMARK 22 0 1 12 9 11 55 11 0