Dames A (2e Prov. B)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Katoo Defoort 07/08/1996 (22)
2 Fee Defoort 10/08/1999 (19)
3 Femke Blomme 03/06/2000 (18)
4 Kimerbly Turner 19/08/1991 (27)
5 Arjan Roose 23/08/1988 (30)
6 Emilia Naeyaert 12/05/2000 (18)
7 Kimberly Verbeerst 06/09/1994 (24)
8 Fran Copman 11/10/1996 (22)
9 Justine Naeyaert 18/05/1996 (22)
10 Jente Werbrouck 25/06/1998 (20)
11 Niene Copman 04/12/1998 (20)
12 Lieke Vermeulen 25/09/2001 (17)
13 Lotte Verhaeghe 17/11/1997 (21)
14 Leonie Lambert 29/02/2000 (18)
17 Emma Van Steen 29/07/1997 (21)
18 Achia Peere 08/03/2000 (18)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Christ Casaert Trainer / Coach 03/06/1966 (52)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 08/09/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A (2P) VC APOLLO KOEKELARE (3P) 3 - 0 25/18, 25/12, 25/20
za, 15/09/18 - 20:00 IZEGEMS VOLLEY TEAM RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 3 15/25, 15/25, 23/25
za, 22/09/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A HERMES VOLLEY OOSTENDE B 2 - 3 17/25, 27/25, 25/19, 17/25, 4/15
za, 29/09/18 - 17:00 VC WIVO WINGENE VZW B RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 1 25/20, 25/21, 13/25, 25/14
za, 06/10/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY DE HAAN 3 - 2 22/25, 22/25, 25/19, 25/20, 15/7
vr, 19/10/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A (2P) DAMESVOLLEY WAREGEM A (1P) 1 - 3 14/25, 18/25, 25/21, 25/27
za, 03/11/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A GIDAS GITS 1 - 3 19/25, 23/25, 26/24, 23/25
za, 10/11/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY TEAM BRUGGE B 1 - 3 25/27, 25/14, 23/25, 22/25
za, 17/11/18 - 20:30 VOLLEY BREDENE A RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 0 25/20, 25/22, 25/21
za, 01/12/18 - 20:30 VKt TORHOUT C RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 0 25/7, 25/13, 25/11
za, 08/12/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOSTA STADEN 3 - 0 25/19, 25/20, 25/15
za, 15/12/18 - 20:30 V.T. LICHTERVELDE A RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 1 23/25, 25/13, 25/17, 25/17
za, 22/12/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A IZEGEMS VOLLEY TEAM
za, 12/01/19 - 20:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE B RUVO RUDDERVOORDE A
za, 19/01/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VC WIVO WINGENE VZW B
za, 26/01/19 - 20:30 VOLLEY DE HAAN RUVO RUDDERVOORDE A
za, 02/02/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLARE ROESELARE
za, 16/02/19 - 19:00 GIDAS GITS RUVO RUDDERVOORDE A
za, 23/02/19 - 20:30 VOLLEY TEAM BRUGGE B RUVO RUDDERVOORDE A
za, 09/03/19 - 19:30 VOLARE ROESELARE RUVO RUDDERVOORDE A
za, 16/03/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY BREDENE A
za, 23/03/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VKt TORHOUT C
za, 30/03/19 - 16:30 VOSTA STADEN RUVO RUDDERVOORDE A
za, 06/04/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A V.T. LICHTERVELDE A

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VKt TORHOUT C 11 9 1 0 1 32 6 30 0
02. VOLLEY TEAM BRUGGE B 11 8 2 1 0 31 10 28 0
03a. VOLLEY BREDENE A 11 7 0 3 1 25 14 22 0
03b. HERMES VOLLEY OOSTENDE B 11 6 1 2 2 26 15 22 0
05. GIDAS GITS 10 4 2 2 2 23 17 18 0
06. V.T. LICHTERVELDE A 11 3 2 3 3 21 25 16 0
07. VOLLEY DE HAAN 11 3 2 4 2 20 23 15 0
08a. VC WIVO WINGENE VZW B 10 4 1 5 0 17 19 14 0
08b. VOLARE ROESELARE 10 4 1 5 0 16 19 14 0
10. RUVO RUDDERVOORDE A 10 2 1 6 1 15 23 9 0
11a. VOSTA STADEN 11 0 1 10 0 4 32 2 0
11b. IZEGEMS VOLLEY TEAM 11 0 0 9 2 6 33 2 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VOLLEY TEAM BRUGGE B 11 7 2 0 1 26 4 26 0
02. VKt TORHOUT C 11 7 1 2 1 24 9 24 0
03. GIDAS GITS 10 4 5 1 0 22 8 22 0
04. HERMES VOLLEY OOSTENDE B 11 4 3 0 3 21 9 21 0
05. VC WIVO WINGENE VZW B 10 4 3 2 1 19 11 19 0
06. VOLLEY BREDENE A 11 2 3 0 6 18 15 18 0
07. V.T. LICHTERVELDE A 11 2 3 4 2 14 19 14 0
08. VOLARE ROESELARE 10 1 1 2 5 11 17 11 0
09. IZEGEMS VOLLEY TEAM 11 1 3 6 1 10 23 10 0
10. RUVO RUDDERVOORDE A 10 1 1 4 4 9 21 9 0
11. VOLLEY DE HAAN 11 1 2 7 1 8 25 8 0
12. VOSTA STADEN 11 1 0 7 2 5 26 5 0