Foutmelding

  • Warning: A non-numeric value encountered in views_field_view_handler_field_view->get_token_value() (regel 542 van /var/www/vhosts/ruvo.be/httpdocs/sites/all/modules/contrib/views_field_view/views_field_view_handler_field_view.inc).
  • Warning: A non-numeric value encountered in views_field_view_handler_field_view->get_token_value() (regel 542 van /var/www/vhosts/ruvo.be/httpdocs/sites/all/modules/contrib/views_field_view/views_field_view_handler_field_view.inc).

Dames A (2e Prov. B)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Katoo Defoort 07/08/1996 (23)
2 Fee Defoort 10/08/1999 (20)
3 Femke Blomme 03/06/2000 (19)
4 Evy Deryckere 11/02/2002 (18)
5 Arjan Roose 23/08/1988 (31)
5 Kimerbly Turner 19/08/1991 (28)
6 Emilia Naeyaert 12/05/2000 (19)
7 Kimberly Verbeerst 06/09/1994 (25)
8 Fran Copman 11/10/1996 (23)
9 Justine Naeyaert 18/05/1996 (23)
10 Jente Werbrouck 25/06/1998 (21)
11 Niene Copman 04/12/1998 (21)
12 Lieke Vermeulen 25/09/2001 (18)
13 Lotte Verhaeghe 17/11/1997 (22)
14 Leonie Lambert 29/02/2000 (19)
17 Emma Van Steen 29/07/1997 (22)
18 Achia Peere 08/03/2000 (19)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Christ Casaert Trainer / Coach 03/06/1966 (53)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 07/09/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A 2P BEAPHAR POPERINGE C 4P 3 - 0 25/9, 25/13, 25/8
za, 28/09/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VC PACKO ZEDELGEM B 3 - 1 25/10, 19/25, 25/20, 25/19
za, 05/10/19 - 20:30 VOLLEY DE HAAN RUVO RUDDERVOORDE A 1 - 3 27/25, 17/25, 17/25, 20/25
za, 12/10/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A JUMPERS MIDDELKERKE A 3 - 1 25/17, 25/13, 21/25, 25/9
za, 19/10/19 - 19:30 VOLARE ROESELARE RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 3 17/25, 21/25, 17/25
za, 26/10/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A 2P BEAPHAR POPERINGE A 2P 1 - 3 29/27, 15/25, 19/25, 11/25
za, 02/11/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A V.T. LICHTERVELDE A 3 - 0 25/19, 25/22, 25/18
za, 16/11/19 - 20:30 VOLLEY TEAM BRUGGE B RUVO RUDDERVOORDE A 1 - 3 20/25, 24/26, 25/18, 21/25
za, 30/11/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A HERMES REKKENSHOP OOSTENDE B 3 - 2 25/18, 18/25, 22/25, 25/14, 15/7
za, 07/12/19 - 20:30 VOLLEY TEAM BRUGGE A RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 0 25/17, 25/15, 25/15
za, 21/12/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY BREDENE 1 - 3 23/25, 7/25, 25/18, 20/25
za, 04/01/20 - 20:30 BEVO BEOBANK ROESELARE D RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 3 18/25, 20/25, 15/25
za, 11/01/20 - 20:30 VC PACKO ZEDELGEM B RUVO RUDDERVOORDE A 1 - 3 15/25, 27/25, 21/25, 16/25
za, 18/01/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY DE HAAN 3 - 0 25/13, 25/13, 25/12
za, 25/01/20 - 20:30 JUMPERS MIDDELKERKE A RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 0 25/22, 27/25, 25/23
vr, 31/01/20 - 21:00 V.T. LICHTERVELDE A RUVO RUDDERVOORDE A 1 - 3 25/16, 26/28, 21/25, 27/29
za, 08/02/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLARE ROESELARE 3 - 0 25/15, 26/24, 25/20
za, 15/02/20 - 18:00 VC WIVO WINGENE VZW B RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 2 20/25, 13/25, 25/23, 25/21, 16/14
za, 29/02/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VC WIVO WINGENE VZW B
za, 14/03/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY TEAM BRUGGE B
za, 21/03/20 - 17:00 HERMES REKKENSHOP OOSTENDE B RUVO RUDDERVOORDE A
za, 28/03/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY TEAM BRUGGE A
za, 18/04/20 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A BEVO BEOBANK ROESELARE D
za, 25/04/20 - 20:30 VOLLEY BREDENE RUVO RUDDERVOORDE A

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VOLLEY TEAM BRUGGE A 16 16 0 0 0 48 5 48 0
02. RUVO RUDDERVOORDE A 16 11 1 3 1 39 20 36 0
03. VOLLEY BREDENE 16 10 1 2 3 40 21 35 0
04. VOLARE ROESELARE 16 8 4 4 0 36 26 32 0
05. BEVO BEOBANK ROESELARE D 15 7 2 3 3 35 23 28 0
06. HERMES REKKENSHOP OOSTENDE B 16 8 0 6 2 30 27 26 0
07a. VC PACKO ZEDELGEM B 16 6 3 7 0 32 30 24 0
07b. VOLLEY TEAM BRUGGE B 16 6 1 5 4 32 30 24 0
09. JUMPERS MIDDELKERKE A 16 3 3 10 0 22 36 15 0
10. V.T. LICHTERVELDE A 16 1 2 10 3 20 43 10 0
11. VC WIVO WINGENE VZW B 16 1 1 12 2 13 44 7 0
12. VOLLEY DE HAAN 15 0 0 15 0 3 45 0 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VOLLEY TEAM BRUGGE A 16 10 4 0 2 40 8 40 0
02. VOLLEY TEAM BRUGGE B 15 7 5 0 3 34 11 34 0
03. VOLLEY BREDENE 16 8 3 2 2 32 15 32 0
04. BEVO BEOBANK ROESELARE D 15 5 5 1 3 30 14 30 0
05. VC PACKO ZEDELGEM B 16 3 7 0 6 29 19 29 0
06. HERMES REKKENSHOP OOSTENDE B 14 2 6 2 4 22 20 22 0
07. V.T. LICHTERVELDE A 16 1 6 4 5 20 28 20 0
08. JUMPERS MIDDELKERKE A 16 2 4 5 5 19 29 19 0
09. VOLARE ROESELARE 15 2 3 6 4 16 29 15 1
10. VOLLEY DE HAAN 15 1 3 7 4 13 32 13 0
11. VC WIVO WINGENE VZW B 16 2 2 10 2 12 36 12 0
12. RUVO RUDDERVOORDE A 16 1 0 7 8 11 37 11 0