Dames A (2e Prov. B)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Katoo Defoort 07/08/1996 (22)
2 Fee Defoort 10/08/1999 (19)
3 Femke Blomme 03/06/2000 (18)
4 Kimerbly Turner 19/08/1991 (27)
5 Arjan Roose 23/08/1988 (30)
6 Emilia Naeyaert 12/05/2000 (18)
7 Kimberly Verbeerst 06/09/1994 (24)
8 Fran Copman 11/10/1996 (22)
9 Justine Naeyaert 18/05/1996 (22)
10 Jente Werbrouck 25/06/1998 (20)
11 Niene Copman 04/12/1998 (20)
12 Lieke Vermeulen 25/09/2001 (17)
13 Lotte Verhaeghe 17/11/1997 (21)
14 Leonie Lambert 29/02/2000 (19)
17 Emma Van Steen 29/07/1997 (21)
18 Achia Peere 08/03/2000 (19)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Christ Casaert Trainer / Coach 03/06/1966 (52)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 08/09/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A (2P) VC APOLLO KOEKELARE (3P) 3 - 0 25/18, 25/12, 25/20
za, 15/09/18 - 20:00 IZEGEMS VOLLEY TEAM RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 3 15/25, 15/25, 23/25
za, 22/09/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A HERMES VOLLEY OOSTENDE B 2 - 3 17/25, 27/25, 25/19, 17/25, 4/15
za, 29/09/18 - 17:00 VC WIVO WINGENE VZW B RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 1 25/20, 25/21, 13/25, 25/14
za, 06/10/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY DE HAAN 3 - 2 22/25, 22/25, 25/19, 25/20, 15/7
vr, 19/10/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A (2P) DAMESVOLLEY WAREGEM A (1P) 1 - 3 14/25, 18/25, 25/21, 25/27
za, 03/11/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A GIDAS GITS 1 - 3 19/25, 23/25, 26/24, 23/25
za, 10/11/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY TEAM BRUGGE B 1 - 3 25/27, 25/14, 23/25, 22/25
za, 17/11/18 - 20:30 VOLLEY BREDENE A RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 0 25/20, 25/22, 25/21
za, 01/12/18 - 20:30 VKt TORHOUT C RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 0 25/7, 25/13, 25/11
za, 08/12/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOSTA STADEN 3 - 0 25/19, 25/20, 25/15
za, 15/12/18 - 20:30 V.T. LICHTERVELDE A RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 1 23/25, 25/13, 25/17, 25/17
za, 22/12/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A IZEGEMS VOLLEY TEAM 3 - 2 17/25, 25/19, 25/16, 23/25, 17/15
za, 12/01/19 - 20:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE B RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 0 25/20, 25/19, 25/14
za, 19/01/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VC WIVO WINGENE VZW B 3 - 1 25/15, 23/25, 25/17, 25/19
za, 26/01/19 - 20:30 VOLLEY DE HAAN RUVO RUDDERVOORDE A 1 - 3 25/22, 21/25, 21/25, 10/25
za, 02/02/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLARE ROESELARE 3 - 1 25/20, 20/25, 25/15, 25/20
za, 16/02/19 - 19:00 GIDAS GITS RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 0 25/19, 25/15, 25/12
za, 23/02/19 - 20:30 VOLLEY TEAM BRUGGE B RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 2 20/25, 25/21, 23/25, 25/19, 15/7
za, 09/03/19 - 19:30 VOLARE ROESELARE RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 0 25/21, 25/19, 25/16
za, 16/03/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY BREDENE A 3 - 0 25/18, 25/21, 25/23
za, 23/03/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VKt TORHOUT C 0 - 3 23/25, 23/25, 23/25
za, 30/03/19 - 20:30 VOSTA STADEN RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 0 25/15, 25/12, 25/20
za, 06/04/19 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A V.T. LICHTERVELDE A 3 - 1 25/20, 25/21, 17/25, 25/22

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VKt TORHOUT C 22 18 2 0 2 64 15 60 0
02. GIDAS GITS 22 12 4 3 3 55 28 47 0
03. HERMES VOLLEY OOSTENDE B 22 13 2 4 3 53 29 46 0
04. VOLLEY TEAM BRUGGE B 22 11 4 4 3 55 32 44 0
05. VOLLEY BREDENE A 22 12 2 7 1 48 33 41 0
06. VOLARE ROESELARE 22 9 2 9 2 41 40 33 0
07. V.T. LICHTERVELDE A 22 6 3 7 6 40 49 30 0
08a. VC WIVO WINGENE VZW B 22 7 3 12 0 36 45 27 0
08b. RUVO RUDDERVOORDE A 22 7 2 11 2 35 47 27 0
10. VOLLEY DE HAAN 22 6 3 11 2 36 47 26 0
11. VOSTA STADEN 22 2 1 18 1 13 60 9 0
12. IZEGEMS VOLLEY TEAM 22 1 0 18 3 13 64 6 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. GIDAS GITS 22 11 8 1 2 51 15 51 0
02. VOLLEY TEAM BRUGGE B 21 13 4 0 3 50 10 50 0
03. VKt TORHOUT C 20 9 6 2 3 42 18 42 0
04. HERMES VOLLEY OOSTENDE B 22 9 5 3 4 41 22 41 0
05. VC WIVO WINGENE VZW B 22 7 7 4 4 39 27 39 0
06. VOLLEY BREDENE A 22 5 5 1 11 36 30 36 0
07. V.T. LICHTERVELDE A 21 5 5 6 4 30 31 30 0
08a. IZEGEMS VOLLEY TEAM 22 3 6 8 5 26 40 26 0
08b. VOLARE ROESELARE 22 3 4 5 8 26 36 26 0
10. VOLLEY DE HAAN 22 3 4 14 1 18 48 18 0
11. RUVO RUDDERVOORDE A 22 2 2 11 7 17 49 17 0
12. VOSTA STADEN 22 1 0 16 4 7 57 6 1