U17 Meisjes (Reg. C)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Esmée Bourdeaux Desmet 21/08/2003 (15)
2 Marthe Werbrouck 16/01/2002 (16)
3 Saar Defoort 25/03/2002 (16)
4 Emilie Rotsaert
5 Julie Dezaeyer 11/10/2003 (15)
6 Anna Lambert 29/06/2001 (17)
7 Zsazsa Van Compernol 16/05/2003 (15)
9 Lotte Popelier 21/05/2001 (17)
10 Eline Cloetens 19/10/2004 (14)
11 Margot Verrewaere 21/03/2005 (13)
15 Evy Deryckere 11/02/2002 (16)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Ine Van De Walle Trainer / Coach 05/04/1988 (30)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 15/09/18 - 16:00 PERVOL RUISELEDE RUVO RUDDERVOORDE (+) 0 - 3 15/25, 19/25, 7/25
za, 22/09/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE (+) VOLLEY TEAM BRUGGE B 3 - 0 25/11, 25/17, 25/12
za, 29/09/18 - 17:00 VOLLEY BREDENE (+) RUVO RUDDERVOORDE (+) 0 - 3 19/25, 23/25, 20/25
za, 06/10/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE (+) SARRAKO KORTEMARK 3 - 0 25/17, 25/20, 25/15
za, 20/10/18 - 17:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE B RUVO RUDDERVOORDE (+) 1 - 3 23/25, 25/18, 20/25, 21/25
zo, 21/10/18 - 10:30 VKt TORHOUT RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/17, 25/14, 25/16
za, 27/10/18 - 19:30 VOLLEY TEAM DAMME VZW RUVO RUDDERVOORDE (+) 3 - 2 25/13, 25/12, 13/25, 17/25, 15/12
za, 03/11/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE (+) VOLLEY TEAM BRUGGE C 0 - 3 16/25, 17/25, 23/25
za, 10/11/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE (+) HERMES VOLLEY OOSTENDE C 3 - 0 25/15, 25/10, 25/10
za, 17/11/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE (+) HERMES VOLLEY OOSTENDE B 3 - 0 25/19, 26/24, 25/13
za, 24/11/18 - 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE RUVO RUDDERVOORDE (+) 1 - 3 22/25, 20/25, 26/24, 16/25
za, 01/12/18 - 17:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE RUVO RUDDERVOORDE (+) 3 - 2 23/25, 25/22, 19/25, 25/20, 15/13
za, 08/12/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE (+) VC APOLLO KOEKELARE 3 - 1 25/18, 14/25, 25/13, 25/21
zo, 16/12/18 - 13:30 ST. JORIS TEN DISTEL (+) RUVO RUDDERVOORDE (+)
za, 22/12/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE (+) VC PACKO ZEDELGEM
za, 12/01/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE (+) PERVOL RUISELEDE
zo, 20/01/19 - 16:00 VOLLEY TEAM BRUGGE B RUVO RUDDERVOORDE (+)
za, 26/01/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE (+) VOLLEY BREDENE (+)
za, 02/02/19 - 10:30 SARRAKO KORTEMARK RUVO RUDDERVOORDE (+)
za, 09/02/19 - 16:00 VC APOLLO KOEKELARE RUVO RUDDERVOORDE (+)
za, 16/02/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE (+) VOLLEY TEAM DAMME VZW
zo, 24/02/19 - 16:00 VOLLEY TEAM BRUGGE C RUVO RUDDERVOORDE (+)
za, 02/03/19 - 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE C RUVO RUDDERVOORDE (+)
za, 16/03/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE (+) VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
za, 23/03/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE (+) SLOVO VOLLEY BRUGGE
za, 06/04/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE (+) ST. JORIS TEN DISTEL (+)
za, 13/04/19 - 11:00 VC PACKO ZEDELGEM RUVO RUDDERVOORDE (+)

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VOLLEY TEAM BRUGGE C 11 10 0 0 1 32 6 31 0
02. RUVO RUDDERVOORDE (+) 12 9 0 1 2 31 12 29 0
03. SLOVO VOLLEY BRUGGE 12 7 3 2 0 31 16 27 0
04. VOLLEY TEAM DAMME VZW 10 7 2 0 1 29 9 26 0
05. HERMES VOLLEY OOSTENDE B 13 7 2 4 0 30 18 25 0
06a. VC APOLLO KOEKELARE 11 5 1 3 2 25 18 19 0
06b. VOLLEY TEAM DIKSMUIDE 13 6 0 6 1 23 24 19 0
08. VOLLEY TEAM BRUGGE B 12 5 1 5 1 23 23 18 0
09. PERVOL RUISELEDE 11 4 2 5 0 21 21 16 0
10. VC PACKO ZEDELGEM 12 3 0 7 2 18 30 11 0
11. SARRAKO KORTEMARK 11 2 1 7 1 13 28 9 0
12. VOLLEY BREDENE (+) 12 1 2 9 0 12 32 7 0
13. HERMES VOLLEY OOSTENDE C 12 1 0 10 1 7 34 4 0
14. ST. JORIS TEN DISTEL (+) 10 0 0 8 2 6 30 2 0

Klassement zonder overjarigen

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. RUVO RUDDERVOORDE (+) 4 0 0 0 0 12 0 12 0
01. VOLLEY TEAM BRUGGE C 8 0 0 0 0 23 5 22 0
02. VOLLEY TEAM DAMME VZW 8 0 0 0 0 23 6 21 0
03a. HERMES VOLLEY OOSTENDE B 9 0 0 0 0 23 12 19 0
03b. SLOVO VOLLEY BRUGGE 9 0 0 0 0 22 14 19 0
05a. VC APOLLO KOEKELARE 8 0 0 0 0 18 15 13 0
05b. VOLLEY TEAM BRUGGE B 9 0 0 0 0 17 17 13 0
05c. VOLLEY TEAM DIKSMUIDE 10 0 0 0 0 16 21 13 0
08. PERVOL RUISELEDE 8 0 0 0 0 15 18 10 0
09. VC PACKO ZEDELGEM 10 0 0 0 0 14 26 8 0
10. SARRAKO KORTEMARK 8 0 0 0 0 8 20 6 0
11. HERMES VOLLEY OOSTENDE C 9 0 0 0 0 2 27 0 0
13a. VOLLEY BREDENE (+) 4 0 0 0 0 2 12 0 0
13b. ST. JORIS TEN DISTEL (+) 3 0 0 0 0 1 9 0 0