U17 Meisjes (Reg. B - 2)

Spelers

# Naam
2 Marije Slabbinck
3 Anouk De Grande
4 Lore Deruyttere
5 Renée Bourdeaux Desmet
6 Kate Vansteelandt
7 Stien Huyghe
8 Hanne Dezaeyer
9 Lotte Pintelon
10 Lieze Kerkaert
11 Margot Verrewaere
14 Lore Biebauw
20 Yana Van Den Bossche

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie
Bernice Vermote Trainer / Coach

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 11/09/21 - 11:00 Izegems Volley Team RUVO RUDDERVOORDE 0 - 4 13/25, 5/25, 10/25, 9/25
zo, 19/09/21 - 10:00 Sarrako Kortemark RUVO RUDDERVOORDE 0 - 4 9/25, 14/25, 18/25, 13/25
za, 25/09/21 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE V.T. Lichtervelde 3 - 1 25/12, 22/25, 25/9, 25/12
zo, 10/10/21 - 10:00 Gidas Gits B RUVO RUDDERVOORDE 1 - 3 21/25, 18/25, 22/25, 25/19
za, 16/10/21 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE Bevo Beobank Roeselare B 4 - 0 25/1, 25/23, 25/10, 26/24
zo, 24/10/21 - 13:00 VBC ST. JORIS B (+) RUVO RUDDERVOORDE 0 - 4 8/25, 24/26, 13/25, 13/25
za, 13/11/21 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE Pervol Ruiselede (+) 1 - 3 21/25, 25/13, 22/25, 17/25
zo, 21/11/21 - 17:00 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B RUVO RUDDERVOORDE 4 - 0 25/13, 25/22, 25/14, 25/20
za, 27/11/21 - 13:00 VC Wivo Wingene VZW RUVO RUDDERVOORDE 3 - 2 25/20, 18/25, 17/25, 25/18, 16/14
za, 04/12/21 - 10:00 RUVO RUDDERVOORDE ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) 4 - 0 25/10, 25/15, 25/19, 25/12
za, 11/12/21 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE Gidas Gits A F Forfait bezoekers
za, 08/01/22 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE Sarrako Kortemark
za, 15/01/22 - 09:00 Gidas Gits A RUVO RUDDERVOORDE
za, 22/01/22 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE Izegems Volley Team
za, 29/01/22 - 09:30 RUVO RUDDERVOORDE Gidas Gits B
za, 12/02/22 - 09:00 Bevo Beobank Roeselare B RUVO RUDDERVOORDE
za, 19/02/22 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE VC Wivo Wingene VZW
za, 12/03/22 - 16:00 Pervol Ruiselede (+) RUVO RUDDERVOORDE
za, 19/03/22 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B
za, 02/04/22 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE VBC ST. JORIS B (+)
za, 09/04/22 - 10:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) RUVO RUDDERVOORDE
za, 23/04/22 - 17:00 V.T. Lichtervelde RUVO RUDDERVOORDE

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 10 9 1 35 6 0 0 28 0
02. Pervol Ruiselede (+) 9 9 0 31 5 0 0 27 0
03. RUVO RUDDERVOORDE 11 8 3 33 12 0 0 25 0
04. VC Wivo Wingene VZW 10 8 2 30 15 0 0 21 0
05a. V.T. Lichtervelde 9 6 3 23 15 0 0 16 0
05b. Bevo Beobank Roeselare B 10 5 5 22 19 0 0 16 0
07. Gidas Gits B 8 4 4 18 15 0 0 13 0
08. ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) 9 2 7 13 24 0 0 7 0
09. VBC ST. JORIS B (+) 9 2 7 9 27 0 0 6 0
10a. Sarrako Kortemark 7 1 6 6 22 0 0 3 0
10b. Izegems Volley Team 9 1 8 6 30 0 0 3 0
12. Gidas Gits A 9 0 9 0 36 1 0 0 0

Klassement zonder overjarigen