U17 Meisjes (Reg. B - 2)

Spelers

# Naam
4 Emilie Rotsaert
5 Julie Dezaeyer
7 Zsazsa Van Compernol
9 Lotte Popelier
10 Eline Cloetens
11 Margot Verrewaere

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie
Ine Van De Walle Trainer / Coach

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 11/09/21 - 11:00 Izegems Volley Team RUVO RUDDERVOORDE 0 - 4 13/25, 5/25, 10/25, 9/25
zo, 19/09/21 - 10:00 Sarrako Kortemark RUVO RUDDERVOORDE 0 - 4 9/25, 14/25, 18/25, 13/25
za, 25/09/21 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE V.T. Lichtervelde 3 - 1 25/12, 22/25, 25/9, 25/12
zo, 10/10/21 - 10:00 Gidas Gits B RUVO RUDDERVOORDE 1 - 3 21/25, 18/25, 22/25, 25/19
za, 16/10/21 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE Bevo Beobank Roeselare B 4 - 0 25/1, 25/23, 25/10, 26/24
zo, 24/10/21 - 13:00 VBC ST. JORIS B (+) RUVO RUDDERVOORDE 0 - 4 8/25, 24/26, 13/25, 13/25
za, 13/11/21 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE Pervol Ruiselede (+)
za, 20/11/21 - 09:00 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B RUVO RUDDERVOORDE
za, 27/11/21 - 13:00 VC Wivo Wingene VZW RUVO RUDDERVOORDE
za, 04/12/21 - 10:00 RUVO RUDDERVOORDE ELCKERLYC ZWEVEZELE (+)
za, 11/12/21 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE Gidas Gits A
za, 08/01/22 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE Sarrako Kortemark
za, 15/01/22 - 09:00 Gidas Gits A RUVO RUDDERVOORDE
za, 22/01/22 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE Izegems Volley Team
za, 29/01/22 - 09:30 RUVO RUDDERVOORDE Gidas Gits B
za, 12/02/22 - 09:00 Bevo Beobank Roeselare B RUVO RUDDERVOORDE
za, 19/02/22 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE VC Wivo Wingene VZW
za, 12/03/22 - 16:00 Pervol Ruiselede (+) RUVO RUDDERVOORDE
za, 19/03/22 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B
za, 02/04/22 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE VBC ST. JORIS B (+)
za, 09/04/22 - 10:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) RUVO RUDDERVOORDE
za, 23/04/22 - 17:00 V.T. Lichtervelde RUVO RUDDERVOORDE

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. RUVO RUDDERVOORDE 6 6 0 22 2 0 0 18 0
02. Pervol Ruiselede (+) 5 5 0 18 2 0 0 15 0
03a. VC Wivo Wingene VZW 6 5 1 18 8 0 0 13 0
03b. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 5 4 1 15 6 0 0 13 0
05. V.T. Lichtervelde 6 4 2 16 9 0 0 11 0
W17MRB-0050 Zo 13 0 0 0 0 0 0 24 0
06. Bevo Beobank Roeselare B 6 3 3 12 12 0 0 9 0
07. Gidas Gits B 6 2 4 11 14 0 0 7 0
08. VBC ST. JORIS B (+) 6 2 4 8 16 0 0 6 0
09. ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) 5 1 4 9 12 0 0 4 0
10. Izegems Volley Team 5 1 4 5 15 0 0 3 0
11a. Sarrako Kortemark 4 0 4 1 15 0 0 0 0
11b. Gidas Gits A 6 0 6 0 24 0 0 0 0
W17MRB-0074 Za 17 0 0 0 0 0 0 23 0

Klassement zonder overjarigen