U17 Meisjes (Prov. B)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Ibe Andries 04/07/2002 (15)
2 Marthe Werbrouck 16/01/2002 (16)
3 Saar Defoort 25/03/2002 (16)
4 Julie Fiers 25/04/2001 (17)
5 Aster Gyssels 31/07/2001 (16)
6 Anna Lambert 29/06/2001 (16)
7 Jade Crombez 09/10/2002 (15)
8 Odille Wybo 25/09/2002 (15)
9 Lotte Popelier 21/05/2001 (17)
10 Lieke Vermeulen 25/09/2001 (16)
15 Evy Deryckere 11/02/2002 (16)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Ine Van De Walle Trainer / Coach 05/04/1988 (30)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
zo, 17/09/17 - 13:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP RUVO RUDDERVOORDE 1 - 3 23/25, 19/25, 25/15, 23/25
za, 23/09/17 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE PERVOL RUISELEDE (+) 3 - 0 25/20, 25/21, 25/14
za, 14/10/17 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE VOLLEY TEAM KOKSIJDE (+) 3 - 0 25/17, 25/21, 25/20
zo, 22/10/17 - 14:00 VOLLEY TEAM BRUGGE A RUVO RUDDERVOORDE 0 - 3 22/25, 13/25, 22/25
za, 28/10/17 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE VOSTA STADEN 0 - 3 10/25, 23/25, 13/25
zo, 05/11/17 - 10:00 V.C. DENTERGEM RUVO RUDDERVOORDE 0 - 3 11/25, 19/25, 15/25
zo, 12/11/17 - 11:00 BEVO BEOBANK ROESELARE A RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/11, 25/9, 25/23
za, 18/11/17 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP 0 - 3 20/25, 16/25, 12/25
za, 25/11/17 - 11:00 BIDAVO BISSEGEM RUVO RUDDERVOORDE 0 - 3 10/25, 22/25, 24/26
za, 02/12/17 - 16:00 PERVOL RUISELEDE (+) RUVO RUDDERVOORDE 2 - 3 16/25, 25/22, 19/25, 25/18, 13/15
za, 16/12/17 - 14:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE (+) RUVO RUDDERVOORDE 3 - 2 23/25, 25/5, 25/17, 23/25, 15/10
za, 06/01/18 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE 0 - 3 10/25, 10/25, 11/25
za, 13/01/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE VOLLEY TEAM BRUGGE A 3 - 2 25/12, 25/16, 22/25, 24/26, 15/7
za, 20/01/18 - 16:00 VOSTA STADEN RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/19, 25/13, 25/18
za, 27/01/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE BEVO BEOBANK ROESELARE A 0 - 3 17/25, 15/25, 21/25
zo, 04/02/18 - 13:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 27/25, 25/12, 25/23
za, 10/02/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE PERVOL RUISELEDE (+) 3 - 1 25/15, 25/27, 25/14, 25/23
za, 10/03/18 - 18:00 RUVO RUDDERVOORDE VOLLEY TEAM KOKSIJDE (+) 3 - 0 25/22, 25/18, 25/22
vr, 16/03/18 - 19:00 VOLLEY TEAM BRUGGE A RUVO RUDDERVOORDE 0 - 3 12/25, 20/25, 23/25
za, 24/03/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE VOSTA STADEN 1 - 3 19/25, 26/28, 25/17, 10/25
zo, 15/04/18 - 11:00 BEVO BEOBANK ROESELARE A RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/13, 25/13, 25/13

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. BEVO BEOBANK ROESELARE A 18 17 1 0 0 54 4 53 0
02. VOSTA STADEN 18 15 0 3 0 46 12 45 0
03. RUVO RUDDERVOORDE 18 7 2 8 1 30 33 26 0
04. VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP 18 7 1 9 1 30 34 22 2
05. VOLLEY TEAM KOKSIJDE (+) 18 5 2 10 1 24 40 20 0
06. VOLLEY TEAM BRUGGE A 18 2 1 12 3 19 47 11 0
07. PERVOL RUISELEDE (+) 18 2 1 13 2 16 49 10 0

Klassement zonder overjarigen

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. BEVO BEOBANK ROESELARE A 12 0 0 0 0 36 4 35 0
02. VOSTA STADEN 12 0 0 0 0 28 12 27 0
03. VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP 12 0 0 0 0 17 25 12 1
04. RUVO RUDDERVOORDE 12 0 0 0 0 13 27 11 0
05. VOLLEY TEAM BRUGGE A 12 0 0 0 0 7 33 4 0