U15 Meisjes (Reg. D)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Lore Biebauw 18/05/2005 (15)
2 Marije Slabbinck 01/01/2005 (15)
3 Anouk De Grande 12/08/2005 (14)
4 Lobke Vervaele 17/09/2004 (15)
7 Stien Huyghe 12/08/2005 (14)
8 Hanne Dezaeyer 22/11/2005 (14)
9 Lotte Pintelon 13/03/2005 (15)
10 Lore Deruyttere 26/05/2005 (15)
11 Hanne Werbrouck 25/07/2005 (15)
12 Lieze Kerkaert 26/03/2005 (15)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Kristof Van den Bossche Trainer / Coach 31/03/1980 (40)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 07/09/19 - 11:00 DAVOLO LOPPEM RUVO RUDDERVOORDE 0 - 3 11/25, 8/25, 6/25
za, 28/09/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE V.T. LICHTERVELDE 1 - 3 25/18, 22/25, 24/26, 19/25
za, 05/10/19 - 11:00 MEHONI ZUIENKERKE (+) RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/13, 25/16, 25/22
za, 12/10/19 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE ELCKERLYC ZWEVEZELE 3 - 1 14/25, 25/21, 25/16, 25/23
zo, 20/10/19 - 15:30 VBC ST. JORIS RUVO RUDDERVOORDE 3 - 1 14/25, 25/14, 25/18, 25/21
za, 26/10/19 - 16:30 RUVO RUDDERVOORDE VC PACKO ZEDELGEM 3 - 0 25/13, 25/15, 25/7
za, 02/11/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE DAVOLO LOPPEM (+) 3 - 0 25/21, 25/16, 25/14
za, 16/11/19 - 14:00 VC PACKO ZEDELGEM RUVO RUDDERVOORDE 3 - 1 25/15, 25/22, 18/25, 25/17
za, 23/11/19 - 11:00 BIDAVO BISSEGEM RUVO RUDDERVOORDE 1 - 3 14/25, 25/21, 19/25, 13/25
za, 30/11/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VC WIVO WINGENE VZW 1 - 3 25/22, 10/25, 10/25, 19/25
za, 07/12/19 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B 3 - 1 25/23, 25/2, 19/25, 25/18
za, 14/12/19 - 11:00 GIDAS GITS RUVO RUDDERVOORDE 2 - 3 28/30, 25/22, 22/25, 25/18, 13/15
za, 21/12/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A (+) 3 - 1 15/25, 25/23, 25/17, 25/23
za, 11/01/20 - 17:00 V.T. LICHTERVELDE RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/21, 26/24, 25/17
za, 18/01/20 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE MEHONI ZUIENKERKE (+) 1 - 3 22/25, 7/25, 25/17, 13/25
zo, 26/01/20 - 10:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE RUVO RUDDERVOORDE 3 - 2 25/16, 21/25, 25/18, 19/25, 15/9
za, 01/02/20 - 16:00 RUVO RUDDERVOORDE BALTI KORTRIJK 3 - 2 25/17, 21/25, 25/14, 23/25, 15/8
za, 08/02/20 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VBC ST. JORIS 3 - 2 25/17, 16/25, 25/19, 21/25, 17/15
za, 15/02/20 - 13:00 VC WIVO WINGENE VZW RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/22, 25/22, 25/13
za, 22/02/20 - 11:00 DAVOLO LOPPEM (+) RUVO RUDDERVOORDE 1 - 3 25/21, 22/25, 25/27, 13/25
za, 07/03/20 - 14:00 RUVO RUDDERVOORDE VLAMVO VLAMERTINGE 0 - 3 9/25, 8/25, 9/25
za, 14/03/20 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VC PACKO ZEDELGEM
zo, 29/03/20 - 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B RUVO RUDDERVOORDE
za, 18/04/20 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE GIDAS GITS
zo, 26/04/20 - 13:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A (+) RUVO RUDDERVOORDE

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VBC ST. JORIS 12 0 0 0 0 31 12 28 0
02. VC WIVO WINGENE VZW 10 0 0 0 0 27 6 27 0
03. V.T. LICHTERVELDE 12 0 0 0 0 28 16 25 0
04. ELCKERLYC ZWEVEZELE 11 0 0 0 0 22 19 18 0
04. MEHONI ZUIENKERKE 3 0 0 0 0 6 3 6 0
05. RUVO RUDDERVOORDE 11 0 0 0 0 18 27 11 0
06. VC PACKO ZEDELGEM 10 0 0 0 0 12 24 10 0
07. GIDAS GITS 10 0 0 0 0 14 26 7 0
08. VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B 10 0 0 0 0 6 28 3 0

Klassement zonder overjarigen