U15 Meisjes (Reg. C)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Lore Biebauw 18/05/2005 (13)
2 Marije Slabbinck 01/01/2005 (14)
3 Anouk De Grande 12/08/2005 (13)
4 Lobke Vervaele 17/09/2004 (14)
7 Stien Huyghe 12/08/2005 (13)
8 Hanne Dezaeyer 22/11/2005 (13)
9 Lotte Pintelon 13/03/2005 (14)
10 Lore Deruyttere 26/05/2005 (13)
11 Hanne Werbrouck 25/07/2005 (13)
12 Lieze Kerkaert 26/03/2005 (14)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Kristof Van den Bossche Trainer / Coach 31/03/1980 (39)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 15/09/18 - 13:15 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B RUVO RUDDERVOORDE 3 - 2 25/20, 25/23, 12/25, 19/25, 17/14
za, 29/09/18 - 18:15 ELCKERLYC ZWEVEZELE B RUVO RUDDERVOORDE 3 - 2 10/25, 26/24, 25/20, 14/25, 15/13
za, 06/10/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE GIDAS GITS A (+) 0 - 3 17/25, 21/25, 19/25
za, 20/10/18 - 18:00 RUVO RUDDERVOORDE VC WIVO WINGENE VZW 0 - 3 20/25, 19/25, 14/25
zo, 21/10/18 - 15:30 VBC ST JORIS A RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/16, 25/21, 27/25
za, 03/11/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE GIDAS GITS B 3 - 1 25/13, 18/25, 25/14, 28/26
za, 10/11/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VKt TORHOUT B (+) 0 - 3 11/25, 23/25, 19/25
za, 17/11/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VBC ST. JORIS B
za, 17/11/18 - 14:00 VC WIVO WINGENE VZW (+) RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/17, 25/19, 25/15
zo, 02/12/18 - 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP RUVO RUDDERVOORDE 0 - 3 17/25, 23/25, 23/25
za, 08/12/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE PERVOL RUISELEDE 3 - 1 25/16, 25/22, 18/25, 28/26
za, 15/12/18 - 17:00 V.T. LICHTERVELDE RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/18, 25/23, 25/17
za, 22/12/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VC DENTERGEM A 3 - 0 26/24, 25/16, 25/16
za, 12/01/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 2 - 3 30/28, 25/13, 14/25, 19/25, 10/15
za, 19/01/19 - 14:30 VKt TORHOUT B (+) RUVO RUDDERVOORDE 2 - 3 25/14, 21/25, 25/23, 25/27, 6/15
za, 26/01/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE ELCKERLYC ZWEVEZELE B 3 - 1 25/20, 19/25, 25/12, 25/11
za, 02/02/19 - 09:00 GIDAS GITS A (+) RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/8, 25/18, 25/18
za, 16/02/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VBC ST JORIS A 0 - 3 7/25, 21/25, 22/25
za, 23/02/19 - 11:00 GIDAS GITS B RUVO RUDDERVOORDE 1 - 3 25/21, 16/25, 25/27, 16/25
zo, 10/03/19 - 13:30 VBC ST. JORIS B RUVO RUDDERVOORDE
za, 16/03/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VC WIVO WINGENE VZW (+) 0 - 3 21/25, 16/25, 14/25
za, 23/03/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP 3 - 2 21/25, 25/22, 25/23, 24/26, 15/9
za, 30/03/19 - 16:00 PERVOL RUISELEDE RUVO RUDDERVOORDE 0 - 3 15/25, 22/25, 26/28
za, 06/04/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE V.T. LICHTERVELDE 0 - 3 22/25, 18/25, 13/25
za, 13/04/19 - 11:00 VC DENTERGEM A RUVO RUDDERVOORDE 0 - 3 12/25, 21/25, 16/25

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VC WIVO WINGENE VZW (+) 4 0 0 0 0 12 0 12 0
01. VBC ST JORIS A 16 0 0 0 0 48 5 48 0
02a. GIDAS GITS A (+) 3 0 0 0 0 9 1 9 0
02. V.T. LICHTERVELDE 16 0 0 0 0 43 12 40 0
03. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 16 0 0 0 0 38 27 31 0
04. RUVO RUDDERVOORDE 16 0 0 0 0 33 27 29 0
05. GIDAS GITS B 16 0 0 0 0 25 35 19 0
04b. VKt TORHOUT B (+) 4 0 0 0 0 10 7 7 0
06. VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP 16 0 0 0 0 26 38 15 0
07a. ELCKERLYC ZWEVEZELE B 16 0 0 0 0 20 41 13 0
07b. PERVOL RUISELEDE 16 0 0 0 0 21 40 13 0
09. VC DENTERGEM A 16 0 0 0 0 14 43 8 0

Klassement zonder overjarigen