U15 Meisjes (Reg. C)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Lore Biebauw 18/05/2005 (13)
2 Marije Slabbinck 01/01/2005 (13)
3 Anouk De Grande 12/08/2005 (13)
4 Lobke Vervaele 17/09/2004 (14)
7 Stien Huyghe 12/08/2005 (13)
8 Hanne Dezaeyer 22/11/2005 (13)
9 Lotte Pintelon 13/03/2005 (13)
10 Lore Deruyttere 26/05/2005 (13)
11 Hanne Werbrouck 25/07/2005 (13)
12 Lieze Kerkaert 26/03/2005 (13)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Kristof Van den Bossche Trainer / Coach 31/03/1980 (38)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 15/09/18 - 13:15 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B RUVO RUDDERVOORDE 3 - 2 25/20, 25/23, 12/25, 19/25, 17/14
za, 29/09/18 - 18:15 ELCKERLYC ZWEVEZELE B RUVO RUDDERVOORDE 3 - 2 10/25, 26/24, 25/20, 14/25, 15/13
za, 06/10/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE GIDAS GITS A (+) 0 - 3 17/25, 21/25, 19/25
za, 20/10/18 - 18:00 RUVO RUDDERVOORDE VC WIVO WINGENE VZW 0 - 3 20/25, 19/25, 14/25
zo, 21/10/18 - 15:30 VBC ST JORIS A RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/16, 25/21, 27/25
za, 03/11/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE GIDAS GITS B 3 - 1 25/13, 18/25, 25/14, 28/26
za, 10/11/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VKt TORHOUT B (+) 0 - 3 11/25, 23/25, 19/25
za, 17/11/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VBC ST. JORIS B
za, 17/11/18 - 14:00 VC WIVO WINGENE VZW (+) RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/17, 25/19, 25/15
zo, 02/12/18 - 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP RUVO RUDDERVOORDE 0 - 3 17/25, 23/25, 23/25
za, 08/12/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE PERVOL RUISELEDE 3 - 1 25/16, 25/22, 18/25, 28/26
za, 15/12/18 - 17:00 V.T. LICHTERVELDE RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/18, 25/23, 25/17
za, 22/12/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VC DENTERGEM A
za, 12/01/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B
za, 19/01/19 - 14:30 VKt TORHOUT B (+) RUVO RUDDERVOORDE
za, 26/01/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE ELCKERLYC ZWEVEZELE B
za, 02/02/19 - 09:00 GIDAS GITS A (+) RUVO RUDDERVOORDE
za, 16/02/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VBC ST JORIS A
za, 23/02/19 - 11:00 GIDAS GITS B RUVO RUDDERVOORDE
zo, 10/03/19 - 13:30 VBC ST. JORIS B RUVO RUDDERVOORDE
za, 16/03/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VC WIVO WINGENE VZW (+)
za, 23/03/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP
za, 30/03/19 - 16:00 PERVOL RUISELEDE RUVO RUDDERVOORDE
za, 06/04/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE V.T. LICHTERVELDE
za, 13/04/19 - 11:00 VC DENTERGEM A RUVO RUDDERVOORDE

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VC WIVO WINGENE VZW (+) 4 0 0 0 0 12 0 12 0
01. VBC ST JORIS A 8 0 0 0 0 24 4 24 0
02a. GIDAS GITS A (+) 3 0 0 0 0 9 1 9 0
02. V.T. LICHTERVELDE 7 0 0 0 0 19 6 17 0
03. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 8 0 0 0 0 21 13 16 0
04a. VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP 7 0 0 0 0 14 12 11 0
04b. RUVO RUDDERVOORDE 7 0 0 0 0 13 14 11 0
04b. VKt TORHOUT B (+) 4 0 0 0 0 10 7 7 0
06. GIDAS GITS B 8 0 0 0 0 10 19 7 0
07. VC DENTERGEM A 6 0 0 0 0 6 15 5 0
08a. ELCKERLYC ZWEVEZELE B 7 0 0 0 0 7 19 4 0
08b. PERVOL RUISELEDE 8 0 0 0 0 11 23 4 0

Klassement zonder overjarigen