U15 Meisjes (Reg. B - 2)

Spelers

# Naam
1 Eyra Govaert
2 Ella Hoornaert
4 Janne Rommel
5 Joke Govaert
6 Estelle Van Ackere
9 Marthe Vancalbergh
12 Yannina Westyn
15 Janne Verhelst

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie
Bernice Vermote Trainer / Coach

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 25/09/21 - 09:00 RUVO RUDDERVOORDE Volley Team Damme VZW (+) 0 - 4 13/25, 13/25, 23/25, 19/25
zo, 03/10/21 - 14:00 Volley Team Brugge A RUVO RUDDERVOORDE 3 - 1 25/20, 12/25, 25/23, 25/13
za, 09/10/21 - 19:30 V.T. LICHTERVELDE A RUVO RUDDERVOORDE 2 - 3 16/25, 27/25, 25/18, 19/25, 13/15
za, 16/10/21 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VBC ST. JORIS A 1 - 3 12/25, 19/25, 19/25, 25/17
zo, 24/10/21 - 13:00 Sarrako Kortemark RUVO RUDDERVOORDE 0 - 4 12/25, 10/25, 12/25, 9/25
za, 13/11/21 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE Pervol Ruiselede A 0 - 4 17/25, 16/25, 15/25, 21/25
zo, 05/12/21 - 15:00 VBC ST. JORIS B RUVO RUDDERVOORDE 2 - 3 23/25, 25/23, 25/23, 19/25, 12/15
za, 11/12/21 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE Davolo Loppem 3 - 1 25/11, 25/13, 25/17, 16/25
za, 08/01/22 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VZW Volley Venus Oostkamp (+) 3 - 1 25/22, 16/25, 25/20, 25/14
zo, 16/01/22 - 10:00 Volley Team Damme VZW (+) RUVO RUDDERVOORDE 4 - 0 25/9, 25/18, 25/21, 25/12
za, 22/01/22 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE Volley Team Brugge A 2 - 3 16/25, 24/26, 25/19, 25/22, 9/15
za, 29/01/22 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE V.T. LICHTERVELDE A 3 - 2 20/25, 27/25, 18/25, 25/23, 15/11
za, 05/02/22 - 10:00 Volley Team Brugge B RUVO RUDDERVOORDE 3 - 1 25/11, 25/17, 25/12, 24/26
zo, 13/02/22 - 15:00 VBC ST. JORIS A RUVO RUDDERVOORDE 4 - 0 26/24, 25/17, 25/15, 25/13
za, 19/02/22 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE Sarrako Kortemark 4 - 0 25/20, 25/4, 25/23, 25/18
za, 12/03/22 - 18:00 Pervol Ruiselede A RUVO RUDDERVOORDE 4 - 0 25/8, 25/11, 25/23, 25/13
zo, 20/03/22 - 17:30 VZW Volley Venus Oostkamp (+) RUVO RUDDERVOORDE 3 - 1 25/13, 25/17, 25/22, 15/25
za, 02/04/22 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VBC ST. JORIS B F Forfait bezoekers
za, 09/04/22 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE Volley Team Brugge B 0 - 4 18/25, 8/25, 21/25, 13/25
za, 23/04/22 - 09:00 Davolo Loppem RUVO RUDDERVOORDE 3 - 1 24/26, 25/23, 26/24, 25/18

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. Pervol Ruiselede A 20 19 1 72 8 0 0 57 0
02. Volley Team Brugge B 20 18 2 67 14 0 0 53 0
03. Volley Team Damme VZW (+) 20 15 5 65 17 0 0 47 0
04. VBC ST. JORIS A 20 14 4 53 23 0 0 40 0
05. VZW Volley Venus Oostkamp (+) 20 8 12 33 47 0 0 24 0
06. Volley Team Brugge A 20 8 10 29 46 0 0 23 0
07. RUVO RUDDERVOORDE 20 8 12 34 50 0 0 22 0
08. V.T. LICHTERVELDE A 20 6 14 30 55 0 0 21 0
09. Davolo Loppem 20 6 14 27 55 1 0 18 0
05e. Volley Team Damme VZW 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. VBC ST. JORIS B 20 4 16 24 59 1 0 13 0
11. Sarrako Kortemark 20 1 17 6 66 0 0 3 0

Klassement zonder overjarigen