U15 Meisjes (Reg. B)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Eline Cloetens 19/10/2004 (13)
2 Julie Dezaeyer 11/10/2003 (14)
3 Zsazsa Van Compernol 16/05/2003 (15)
4 Lobke Vervaele 17/09/2004 (13)
5 Julie Desmet 02/03/2003 (15)
6 Shana De Vlieger 12/02/2004 (14)
7 Esmée Bourdeaux Desmet 21/08/2003 (14)
9 Margot Verrewaere 21/03/2005 (13)
10 Lore Deruyttere 26/05/2005 (13)
12 Lieze Kerkaert 26/03/2005 (13)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Kristof Van den Bossche Trainer / Coach 31/03/1980 (38)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
zo, 17/09/17 - 15:30 VBC ST. JORIS B (+) RUVO RUDDERVOORDE 3 - 1 25/18, 25/21, 20/25, 25/15
za, 23/09/17 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VBC ST. JORIS A (+) 1 - 3 25/22, 12/25, 26/28, 20/25
zo, 01/10/17 - 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP RUVO RUDDERVOORDE 0 - 3 20/25, 11/25, 20/25
za, 14/10/17 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VKt TORHOUT (+) 3 - 2 25/18, 25/13, 16/25, 19/25, 15/12
za, 21/10/17 - 17:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE RUVO RUDDERVOORDE 3 - 1 25/15, 21/25, 25/17, 25/14
za, 04/11/17 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VLAMVO VLAMERTINGE 0 - 3 2/25, 6/25, 10/25
za, 11/11/17 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE MEHONI ZUIENKERKE 3 - 0 25/14, 25/23, 25/16
za, 18/11/17 - 09:00 DAVOLO LOPPEM RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/23, 25/10, 26/24
zo, 03/12/17 - 14:00 VOLLEY TEAM BRUGGE B (+) RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/19, 25/21, 25/21
za, 09/12/17 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VC PACKO ZEDELGEM 1 - 3 13/25, 25/16, 15/25, 10/25
zo, 07/01/18 - 10:00 VOLLEY TEAM DAMME VZW (+) RUVO RUDDERVOORDE 1 - 3 25/14, 19/25, 21/25, 21/25
za, 13/01/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VBC ST. JORIS B (+) 2 - 3 27/29, 26/24, 25/23, 21/25, 7/15
zo, 21/01/18 - 17:30 VBC ST. JORIS A (+) RUVO RUDDERVOORDE 2 - 3 18/25, 26/24, 18/25, 25/23, 8/15
za, 27/01/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP 1 - 3 17/25, 22/25, 25/17, 16/25
za, 03/02/18 - 16:00 VKt TORHOUT (+) RUVO RUDDERVOORDE 3 - 2 25/19, 17/25, 25/11, 17/25, 18/16
za, 10/02/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE SLOVO VOLLEY BRUGGE 0 - 3 16/25, 21/25, 19/25
za, 10/03/18 - 11:00 MEHONI ZUIENKERKE RUVO RUDDERVOORDE 3 - 1 25/16, 18/25, 25/18, 26/24
za, 17/03/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE DAVOLO LOPPEM 3 - 2 19/25, 20/25, 25/19, 25/6, 15/7
za, 24/03/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VOLLEY TEAM BRUGGE B (+) 0 - 3 14/25, 10/25, 25/27
za, 14/04/18 - 09:00 VC PACKO ZEDELGEM RUVO RUDDERVOORDE 3 - 2 19/25, 25/27, 25/20, 25/12, 15/2
za, 21/04/18 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VOLLEY TEAM DAMME VZW (+) 0 - 3 21/25, 16/25, 19/25

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. SLOVO VOLLEY BRUGGE 20 17 3 0 0 60 10 57 0
02. VKt TORHOUT (+) 20 10 3 5 2 47 31 38 0
03a. VOLLEY TEAM BRUGGE B (+) 20 10 2 5 3 44 31 37 0
03b. VBC ST. JORIS B (+) 20 9 3 4 4 45 37 37 0
05. VC PACKO ZEDELGEM 20 9 3 6 2 42 35 35 0
06. VOLLEY TEAM DAMME VZW (+) 20 7 2 7 4 39 40 29 0
07. MEHONI ZUIENKERKE 20 7 1 9 3 35 43 26 0
08. VBC ST. JORIS A (+) 20 6 2 11 1 29 44 22 1
09. RUVO RUDDERVOORDE 20 3 3 11 3 30 49 18 0
10. VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP 20 4 1 13 2 25 50 16 0
11. DAVOLO LOPPEM 20 2 3 13 2 25 51 14 0

Klassement zonder overjarigen

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. SLOVO VOLLEY BRUGGE 10 0 0 0 0 30 4 29 0
02. VC PACKO ZEDELGEM 10 0 0 0 0 21 18 17 0
03a. VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP 10 0 0 0 0 15 23 12 0
03b. MEHONI ZUIENKERKE 10 0 0 0 0 17 24 12 0
05. DAVOLO LOPPEM 10 0 0 0 0 16 22 11 0
06. RUVO RUDDERVOORDE 10 0 0 0 0 15 23 9 0