U13 Meisjes (Reg. E)

Spelers

# Naam Geboortedatum
3 Ella Hoornaert 03/09/2007 (11)
12 Kate Vansteelandt 23/10/2006 (12)
13 Marthe Rommel 20/10/2006 (12)
14 Hanne Veys 01/08/2006 (12)
16 Janne Verhelst 11/12/2007 (11)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Jolien Deschaght Trainer / Coach 17/07/1991 (27)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 15/09/18 - 14:00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B (+) RUVO RUDDERVOORDE 0 - 3 7/25, 12/25, 9/25
za, 22/09/18 - 14:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE RUVO RUDDERVOORDE 0 - 3 5/25, 7/25, 8/25
zo, 30/09/18 - 13:30 VBC ST. JORIS B RUVO RUDDERVOORDE 3 - 1 25/16, 21/25, 25/20, 30/28
zo, 21/10/18 - 10:00 MEVO LEDEGEM RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/5, 25/13, 25/10
za, 03/11/18 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE SLOVO VOLLEY BRUGGE B (+) 1 - 3 25/27, 25/21, 8/25, 21/25
za, 10/11/18 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE DAVOLO LOPPEM B 3 - 0 25/12, 25/15, 25/19
zo, 18/11/18 - 13:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP RUVO RUDDERVOORDE 3 - 1 25/23, 25/18, 25/27, 25/20
zo, 02/12/18 - 10:00 VOLLEY TEAM DAMME VZW RUVO RUDDERVOORDE 0 - 3 23/25, 23/25, 22/25
za, 08/12/18 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE DAVOLO LOPPEM A 3 - 0 25/12, 25/10, 25/17
za, 15/12/18 - 11:00 VC PACKO ZEDELGEM B (+) RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/14, 25/20, 25/12
za, 22/12/18 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B (+)
za, 05/01/19 - 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A RUVO RUDDERVOORDE
za, 12/01/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VOLLEY TEAM KOKSIJDE
za, 19/01/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE VBC ST. JORIS B
za, 26/01/19 - 15:00 VOLLEY DE HAAN B RUVO RUDDERVOORDE
za, 02/02/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE SLOVO VOLLEY BRUGGE A
za, 16/02/19 - 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B (+) RUVO RUDDERVOORDE
za, 23/02/19 - 11:00 DAVOLO LOPPEM B RUVO RUDDERVOORDE
za, 16/03/19 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP
za, 23/03/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VOLLEY TEAM DAMME VZW
za, 30/03/19 - 09:00 DAVOLO LOPPEM A RUVO RUDDERVOORDE
za, 06/04/19 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE VC PACKO ZEDELGEM B (+)

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01a. VBC ST. JORIS B 6 0 0 0 0 18 5 17 0
01b. VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP 7 0 0 0 0 19 7 17 0
03. VOLLEY TEAM DAMME VZW 6 0 0 0 0 15 7 13 0
02b. VC PACKO ZEDELGEM B (+) 3 0 0 0 0 9 2 8 0
04. RUVO RUDDERVOORDE 6 0 0 0 0 14 6 12 0
02c. SLOVO VOLLEY BRUGGE B 1 0 0 0 0 3 0 3 0
05. SLOVO VOLLEY BRUGGE A 6 0 0 0 0 12 9 10 0
06. DAVOLO LOPPEM A 7 0 0 0 0 6 15 6 0
07. DAVOLO LOPPEM B 7 0 0 0 0 4 18 3 0
08. VOLLEY TEAM KOKSIJDE 7 0 0 0 0 0 21 -1 1
09. SLOVO VOLLEY BRUGGE B (+) 4 0 0 0 0 3 9 3 0
09b. VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B 2 0 0 0 0 0 6 0 0
10a. VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B (+) 4 0 0 0 0 1 12 0 0

Klassement zonder overjarigen