U13 Meisjes (Reg. E)

Spelers

# Naam Geboortedatum
3 Ella Hoornaert 03/09/2007 (11)
12 Kate Vansteelandt 23/10/2006 (11)
13 Marthe Rommel 20/10/2006 (11)
14 Hanne Veys 01/08/2006 (12)
16 Janne Verhelst 11/12/2007 (10)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Jolien Deschaght Trainer / Coach 17/07/1991 (27)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 15/09/18 - 14:00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B (+) RUVO RUDDERVOORDE 0 - 3 7/25, 12/25, 9/25
za, 22/09/18 - 14:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE RUVO RUDDERVOORDE 0 - 3 5/25, 7/25, 8/25
zo, 30/09/18 - 13:30 VBC ST. JORIS B RUVO RUDDERVOORDE 3 - 1 25/16, 21/25, 25/20, 30/28
zo, 21/10/18 - 10:00 MEVO LEDEGEM RUVO RUDDERVOORDE
za, 03/11/18 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE SLOVO VOLLEY BRUGGE B (+)
za, 10/11/18 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE DAVOLO LOPPEM B
zo, 18/11/18 - 13:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP RUVO RUDDERVOORDE
zo, 02/12/18 - 10:00 VOLLEY TEAM DAMME VZW RUVO RUDDERVOORDE
za, 08/12/18 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE DAVOLO LOPPEM A
za, 15/12/18 - 11:00 VC PACKO ZEDELGEM B (+) RUVO RUDDERVOORDE
za, 22/12/18 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B (+)
za, 05/01/19 - 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A RUVO RUDDERVOORDE
za, 12/01/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VOLLEY TEAM KOKSIJDE
za, 19/01/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE VBC ST. JORIS B
za, 26/01/19 - 15:00 VOLLEY DE HAAN B RUVO RUDDERVOORDE
za, 02/02/19 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE SLOVO VOLLEY BRUGGE A
za, 16/02/19 - 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B (+) RUVO RUDDERVOORDE
za, 23/02/19 - 11:00 DAVOLO LOPPEM B RUVO RUDDERVOORDE
za, 16/03/19 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP
za, 23/03/19 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE VOLLEY TEAM DAMME VZW
za, 30/03/19 - 09:00 DAVOLO LOPPEM A RUVO RUDDERVOORDE
za, 06/04/19 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE VC PACKO ZEDELGEM B (+)

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. SLOVO VOLLEY BRUGGE A 3 0 0 0 0 6 3 6 0
02. VOLLEY TEAM DAMME VZW 2 0 0 0 0 6 2 5 0
03. VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP 2 0 0 0 0 5 3 4 0
02b. VC PACKO ZEDELGEM B (+) 3 0 0 0 0 9 2 8 0
02c. SLOVO VOLLEY BRUGGE B 1 0 0 0 0 3 0 3 0
04a. VBC ST. JORIS B 1 0 0 0 0 3 1 3 0
04b. RUVO RUDDERVOORDE 2 0 0 0 0 4 3 3 0
04c. DAVOLO LOPPEM A 2 0 0 0 0 3 3 3 0
04d. DAVOLO LOPPEM B 2 0 0 0 0 3 3 3 0
08. VOLLEY TEAM KOKSIJDE 4 0 0 0 0 0 12 0 0
09. SLOVO VOLLEY BRUGGE B (+) 4 0 0 0 0 3 9 3 0
09b. VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B 2 0 0 0 0 0 6 0 0
10a. VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B (+) 4 0 0 0 0 1 12 0 0

Klassement zonder overjarigen