U13 Meisjes (Reg. B)

Spelers

# Naam
3 Ella Hoornaert
12 Kate Vansteelandt
13 Marthe Rommel
14 Hanne Veys
15 Maud Vandewiele
16 Janne Verhelst

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie
Jolien Deschaght Trainer / Coach

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 26/09/20 - 09:00 MEHONI ZUIENKERKE B (+) RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 4 12/25, 22/25, 21/25, 12/25
za, 03/10/20 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) 4 - 0 25/12, 25/16, 25/20, 25/10
za, 10/10/20 - 09:00 DAVOLO LOPPEM RUVO RUDDERVOORDE A 1 - 3 7/25, 21/25, 25/21, 10/25
za, 17/10/20 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY DE HAAN
za, 24/10/20 - 16:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A RUVO RUDDERVOORDE A
za, 07/11/20 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A VBC ST. JORIS A (+)
zo, 15/11/20 - 16:00 VOLLEY TEAM BRUGGE A (+) RUVO RUDDERVOORDE A
za, 21/11/20 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A VBC ST. JORIS B
zo, 29/11/20 - 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A RUVO RUDDERVOORDE A
za, 05/12/20 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A VC WIVO WINGENE VZW (+)
zo, 13/12/20 - 13:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP C RUVO RUDDERVOORDE A
zo, 10/01/21 - 10:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) RUVO RUDDERVOORDE A
za, 16/01/21 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A MEHONI ZUIENKERKE B (+)
zo, 24/01/21 - 13:30 VOLLEY DE HAAN RUVO RUDDERVOORDE A
za, 30/01/21 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A DAVOLO LOPPEM
zo, 21/02/21 - 13:00 VBC ST. JORIS A (+) RUVO RUDDERVOORDE A
za, 27/02/21 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A SLOVO VOLLEY BRUGGE A
za, 13/03/21 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY TEAM BRUGGE A (+)
zo, 28/03/21 - 15:00 VBC ST. JORIS B RUVO RUDDERVOORDE A
za, 10/04/21 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A
za, 17/04/21 - 13:00 VC WIVO WINGENE VZW (+) RUVO RUDDERVOORDE A
za, 24/04/21 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP C

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. RUVO RUDDERVOORDE A 3 3 0 11 1 0 0 9 0
02. VOLLEY TEAM BRUGGE A (+) 3 3 0 11 2 0 0 8 0
03a. VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A 2 2 0 7 1 0 0 6 0
03b. VOLLEY DE HAAN 3 2 1 7 5 0 0 6 0
03c. VC WIVO WINGENE VZW (+) 3 2 1 7 5 0 0 6 0
06. SLOVO VOLLEY BRUGGE A 2 1 1 6 3 0 0 4 0
07a. VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP C 3 1 2 6 6 0 0 3 0
07b. DAVOLO LOPPEM 3 1 2 5 7 0 0 3 0
07c. VBC ST. JORIS B 3 1 2 5 7 0 0 3 0
04g. VC WIVO WINGENE VZW 0 0 0 0 0 0 0 0 0
07d. MEHONI ZUIENKERKE B (+) 3 1 2 4 8 0 0 3 0
11a. ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) 3 0 3 0 12 0 0 0 0
11b. VBC ST. JORIS A (+) 3 0 3 0 12 0 0 0 0
05d. VOLLEY TEAM BRUGGE A 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Klassement zonder overjarigen