U13 Meisjes B (Reg. H)

Spelers

# Naam Geboortedatum
2 Renée Bourdeaux Desmet 23/06/2006 (11)
6 Ella Hoornaert 03/09/2007 (10)
11 Kate Vansteelandt 23/10/2006 (11)
13 Marthe Rommel 20/10/2006 (11)
14 Hanne Veys 01/08/2006 (11)
16 Janne Verhelst 11/12/2007 (10)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Jolien Deschaght Trainer / Coach 17/07/1991 (26)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 16/09/17 - 15:30 VOLLEY DE HAAN B (+) RUVO RUDDERVOORDE B 1 - 3 19/25, 25/14, 12/25, 19/25
za, 23/09/17 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE B VOLLEY BREDENE 3 - 0 25/18, 25/4, 25/7
za, 30/09/17 - 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C RUVO RUDDERVOORDE B 1 - 3 23/25, 19/25, 25/15, 10/25
za, 14/10/17 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE B VC APOLLO KOEKELARE B 3 - 2 25/17, 17/25, 26/24, 21/25, 16/14
za, 21/10/17 - 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B (+) RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 0 25/16, 25/17, 25/20
za, 28/10/17 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE B VOLLEY OUDENBURG-GISTEL B 3 - 0 25/13, 25/14, 25/7
za, 04/11/17 - 13:30 RUVO RUDDERVOORDE B ELCKERLYC ZWEVEZELE C (+) 3 - 0 25/22, 25/21, 25/12
zo, 05/11/17 - 16:00 VBC ST. JORIS D (+) RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 14/25, 21/25, 23/25
zo, 03/12/17 - 16:00 VOLLEY TEAM BRUGGE C RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 20/25, 14/25, 17/25
za, 09/12/17 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE B VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B 3 - 0 25/9, 25/12, 25/8
zo, 17/12/17 - 13:30 VBC ST. JORIS C RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 1 25/9, 23/25, 25/12, 25/16
za, 13/01/18 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE B VOLLEY DE HAAN B (+) 0 - 3 16/25, 16/25, 15/25
zo, 21/01/18 - 11:00 VOLLEY BREDENE RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 21/25, 12/25, 12/25
za, 27/01/18 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE B VC APOLLO KOEKELARE C 3 - 1 12/25, 25/13, 25/20, 30/28
za, 03/02/18 - 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 0 29/27, 25/20, 25/23
za, 10/02/18 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE B SLOVO VOLLEY BRUGGE B (+) 0 - 3 22/25, 11/25, 14/25
za, 24/02/18 - 09:00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL B RUVO RUDDERVOORDE B 1 - 3 25/20, 16/25, 17/25, 21/25
za, 10/03/18 - 11:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE C (+) RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 0 25/22, 25/23, 25/18
za, 17/03/18 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE B VBC ST. JORIS D (+) 3 - 0 25/20, 26/24, 25/17
za, 24/03/18 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE B VOLLEY TEAM BRUGGE C 3 - 0 25/19, 25/23, 25/23
zo, 15/04/18 - 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 1 25/13, 25/21, 24/26, 25/21
za, 21/04/18 - 10:30 RUVO RUDDERVOORDE B VBC ST. JORIS C 1 - 3 16/25, 25/19, 8/25, 21/25

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VOLLEY DE HAAN B (+) 22 19 1 1 1 63 16 60 0
02a. SLOVO VOLLEY BRUGGE B (+) 22 16 2 4 0 58 20 52 0
02b. VC APOLLO KOEKELARE B 22 16 1 3 2 58 18 52 0
04. VBC ST. JORIS C 22 14 1 6 1 48 28 45 0
05. RUVO RUDDERVOORDE B 22 13 1 8 0 45 30 41 0
06. VC APOLLO KOEKELARE C 22 10 4 8 0 46 36 38 0
07a. VOLLEY TEAM BRUGGE C 22 6 3 12 1 33 47 25 0
07b. VBC ST. JORIS D (+) 22 7 1 12 2 31 46 25 0
09. ELCKERLYC ZWEVEZELE C (+) 21 7 0 12 2 29 46 23 0
10. VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B 21 3 1 15 2 20 55 13 0
11. VOLLEY OUDENBURG-GISTEL B 22 2 1 16 3 18 59 11 0
12. VOLLEY BREDENE 22 2 0 18 2 13 61 8 0

Klassement zonder overjarigen

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VC APOLLO KOEKELARE B 14 0 0 0 0 39 8 36 0
02. VBC ST. JORIS C 14 0 0 0 0 33 15 31 0
03. RUVO RUDDERVOORDE B 14 0 0 0 0 33 17 29 0
04. VC APOLLO KOEKELARE C 14 0 0 0 0 32 19 28 0
05. VOLLEY TEAM BRUGGE C 14 0 0 0 0 22 30 17 0
06. VOLLEY OUDENBURG-GISTEL B 14 0 0 0 0 15 35 10 0
07. VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B 14 0 0 0 0 13 36 9 0
08. VOLLEY BREDENE 14 0 0 0 0 10 37 8 0