U13 Meisjes B (Reg. F - 3)

Spelers

# Naam
1 Alyssa Herpoel
2 Louise Dewanckele
3 Nora De Brabant
5 Janina Vanacker
7 Friedl Veys
8 Franne Veys
20 Kasper Vanhaecke

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie
Kristof Van den Bossche Trainer / Coach

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 25/09/21 - 09:00 RUVO RUDDERVOORDE B Volley Team Damme VZW 0 - 4 18/25, 19/25, 15/25, 23/25
za, 02/10/21 - 09:00 RUVO RUDDERVOORDE B VC PACKO ZEDELGEM A (+) 0 - 4 12/25, 23/25, 10/25, 10/25
za, 09/10/21 - 09:00 RUVO RUDDERVOORDE B VC Apollo Koekelare B 0 - 4 10/25, 18/25, 17/25, 11/25
za, 13/11/21 - 09:00 RUVO RUDDERVOORDE B SLOVO VOLLEY BRUGGE A 0 - 4 16/25, 12/25, 9/25, 9/25
za, 20/11/21 - 14:30 Volley Team Koksijde B RUVO RUDDERVOORDE B 4 - 0 25/3, 25/12, 25/19, 25/12
zo, 28/11/21 - 17:30 VZW Volley Venus Oostkamp E (+) RUVO RUDDERVOORDE B 1 - 3 25/18, 11/25, 18/25, 17/25
za, 04/12/21 - 11:00 V.T. LICHTERVELDE B RUVO RUDDERVOORDE B 4 - 0 25/23, 25/4, 25/11, 25/14
za, 18/12/21 - 09:00 RUVO RUDDERVOORDE B Volley Team Brugge C 1 - 3 11/25, 18/25, 23/25, 25/19
za, 08/01/22 - 10:45 Volley Team Diksmuide (+) RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 1 25/12, 25/22, 25/14, 20/25
za, 15/01/22 - 09:00 VC PACKO ZEDELGEM A (+) RUVO RUDDERVOORDE B 4 - 0 25/4, 25/12, 25/8, 25/10
za, 29/01/22 - 09:00 RUVO RUDDERVOORDE B Volley Team Diksmuide (+) 0 - 4 20/25, 14/25, 17/25, 10/25
za, 19/02/22 - 09:00 RUVO RUDDERVOORDE B VZW Volley Venus Oostkamp E (+) 1 - 3 25/20, 26/28, 22/25, 13/25
zo, 20/02/22 - 16:00 Volley Team Brugge C RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 1 16/25, 27/25, 25/22, 27/25
zo, 13/03/22 - 14:30 Volley Team Damme VZW RUVO RUDDERVOORDE B 4 - 0 25/12, 25/22, 25/11, 25/17
za, 19/03/22 - 15:00 VC Apollo Koekelare B RUVO RUDDERVOORDE B 4 - 0 25/10, 25/10, 25/13, 25/6
za, 02/04/22 - 09:00 RUVO RUDDERVOORDE B V.T. LICHTERVELDE B 0 - 4 7/25, 20/25, 14/25, 25/27
za, 09/04/22 - 09:00 RUVO RUDDERVOORDE B Volley Team Koksijde B F Forfait bezoekers
za, 23/04/22 - 10:45 SLOVO VOLLEY BRUGGE A RUVO RUDDERVOORDE B 4 - 0 25/14, 25/9, 25/11, 25/8

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. SLOVO VOLLEY BRUGGE A 18 18 0 65 9 0 0 52 0
02. VC PACKO ZEDELGEM A (+) 18 14 4 57 16 0 0 43 0
03. VC Apollo Koekelare B 18 12 6 53 21 0 0 38 0
04. Volley Team Diksmuide (+) 18 10 8 43 32 0 0 33 0
05. Volley Team Koksijde B 18 10 8 36 37 1 0 29 0
06a. Volley Team Damme VZW 18 9 9 40 37 0 0 26 0
06b. V.T. LICHTERVELDE B 18 9 9 37 36 0 0 26 0
08. Volley Team Brugge C 18 5 13 19 54 0 0 14 0
09. RUVO RUDDERVOORDE B 18 2 16 11 61 0 0 6 0
10. VZW Volley Venus Oostkamp E (+) 18 1 17 7 65 1 0 3 0

Klassement zonder overjarigen