U13 Meisjes A (Reg. A - 2)

Spelers

# Naam
6 Zoe Lambert
9 Marie De Schampheleire
10 Noor Gernaey
11 Laura Grisonichi
13 Hanne Perquy
14 Flore Wittevrongel
15 Stien Verhelst

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie
Jan Declerck Trainer / Coach

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 18/09/21 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A Davolo Loppem 3 - 1 25/13, 25/23, 12/25, 25/22
za, 25/09/21 - 15:30 Volley De Haan (+) RUVO RUDDERVOORDE A 4 - 0 25/17, 25/18, 25/16, 25/23
za, 02/10/21 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE A VKt Torhout B 0 - 4 17/25, 14/25, 24/26, 15/25
za, 09/10/21 - 11:30 Vosta Staden A RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 2 25/23, 26/28, 26/24, 16/25, 15/6
za, 16/10/21 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A VBC ST. JORIS A (+) 1 - 3 11/25, 29/31, 24/26, 26/24
zo, 24/10/21 - 13:30 VZW Volley Venus Oostkamp D (+) RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 4 14/25, 15/25, 11/25, 15/25
za, 13/11/21 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A Volley Team Koksijde A (+) 1 - 3 25/21, 23/25, 20/25, 20/25
zo, 28/11/21 - 15:30 VZW Volley Venus Oostkamp C RUVO RUDDERVOORDE A 1 - 3 20/25, 21/25, 14/25, 25/15
za, 04/12/21 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A Volley Team Brugge B 3 - 1 25/18, 25/21, 22/25, 25/8
za, 11/12/21 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A 0 - 4 17/25, 13/25, 13/25, 19/25
za, 18/12/21 - 09:00 RUVO RUDDERVOORDE A Gidas Gits A 1 - 3 12/25, 25/22, 19/25, 11/25
zo, 09/01/22 - 13:00 VBC ST. JORIS A (+) RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 1 25/7, 25/22, 25/17, 23/25
zo, 16/01/22 - 14:00 Volley Team Brugge B RUVO RUDDERVOORDE A 1 - 3 10/25, 19/25, 18/25, 25/23
za, 22/01/22 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A Vosta Staden A
za, 29/01/22 - 16:30 VKt Torhout B RUVO RUDDERVOORDE A
za, 12/02/22 - 09:00 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A RUVO RUDDERVOORDE A
za, 19/02/22 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A VZW Volley Venus Oostkamp D (+)
za, 12/03/22 - 16:30 Volley Team Koksijde A (+) RUVO RUDDERVOORDE A
za, 19/03/22 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A VZW Volley Venus Oostkamp C
za, 02/04/22 - 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A Volley De Haan (+)
za, 09/04/22 - 09:00 Gidas Gits A RUVO RUDDERVOORDE A
za, 23/04/22 - 09:00 Davolo Loppem RUVO RUDDERVOORDE A

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VKt Torhout B 12 11 1 42 8 0 0 33 0
02. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A 11 11 0 42 4 0 0 31 0
03. VBC ST. JORIS A (+) 11 9 2 31 13 0 0 27 0
04a. Gidas Gits A 11 8 3 35 10 0 0 25 0
04b. Volley De Haan (+) 12 8 4 29 20 0 0 25 0
05. VBC ST. JORIS A 8 6 2 21 11 0 0 18 0
06a. Volley Team Koksijde A (+) 12 5 7 26 25 0 0 16 0
06b. RUVO RUDDERVOORDE A 13 5 8 22 31 0 0 16 0
08. Davolo Loppem 11 4 7 15 31 0 0 10 0
09. VZW Volley Venus Oostkamp C 13 3 10 15 37 0 0 9 0
10. Vosta Staden A 12 3 8 12 37 0 0 8 0
11. VZW Volley Venus Oostkamp D (+) 11 2 8 12 33 0 0 7 0
12. Volley Team Brugge B 13 1 12 10 42 0 0 3 0

Klassement zonder overjarigen