Heren (2e Div.)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Thomas Haelewyn 25/09/1984 (33)
2 Emiel Naeyaert 18/07/1998 (19)
3 Maarten Plovie 19/12/1986 (31)
4 Pieter Simpelaere 14/11/1986 (31)
5 Hannes Naeyaert 03/02/1994 (24)
7 Nick Rombouts 27/12/1996 (21)
8 Bert Fiems 27/05/1987 (30)
9 Piet-Jan Mulier 21/01/1987 (31)
10 Thomas du Fossé 03/08/1982 (35)
11 Benjamin Mulier 04/01/1989 (29)
12 Karl Stoye 08/09/1994 (23)
14 Thomas Naeyaert 11/10/1989 (28)
15 Rien Dieryckx 25/01/1989 (29)
16 Dries Galle 23/01/1986 (32)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Stefan Moerman Trainer / Coach 18/05/1970 (47)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 23/09/17 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VC LOPPEM 3 - 1 20/25, 25/23, 25/14, 25/16
za, 30/09/17 - 20:30 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/18, 30/28, 25/19
zo, 08/10/17 - 19:00 RUVO RUDDERVOORDE (2D) VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B (1D) 0 - 3 18/25, 23/25, 19/25
za, 14/10/17 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B 3 - 2 25/17, 25/22, 24/26, 21/25, 15/12
zo, 22/10/17 - 17:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/16, 25/14, 25/14
za, 28/10/17 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE KNACK ROESELARE B 1 - 3 24/26, 25/18, 17/25, 26/28
za, 11/11/17 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE JARTAZI DENDERHOUTEM 3 - 0 25/17, 25/13, 25/15
za, 18/11/17 - 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/18, 25/21, 25/18
za, 25/11/17 - 20:30 KRUIKENBURG TERNAT RUVO RUDDERVOORDE 3 - 0 25/22, 25/20, 25/16
za, 02/12/17 - 20:30 ROEPOVO POPERINGE RUVO RUDDERVOORDE 3 - 2 14/25, 15/25, 25/23, 25/19, 18/16
za, 09/12/17 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE EEVOC ERTVELDE-EVERGEM 3 - 2 17/25, 25/13, 20/25, 26/24, 15/13
za, 16/12/17 - 20:30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM RUVO RUDDERVOORDE 2 - 3 25/20, 25/19, 20/25, 19/25, 14/16
za, 13/01/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE KRUIKENBURG TERNAT 2 - 3 21/25, 19/25, 25/13, 25/14, 14/16
za, 20/01/18 - 20:00 VC LOPPEM RUVO RUDDERVOORDE 1 - 3 23/25, 23/25, 25/17, 18/25
za, 27/01/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE 3 - 1 25/14, 25/20, 24/26, 25/21
za, 03/02/18 - 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B RUVO RUDDERVOORDE 2 - 3 26/24, 24/26, 25/18, 18/25, 12/15
za, 10/02/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) 1 - 3 25/20, 9/25, 10/25, 16/25
za, 24/02/18 - 15:30 KNACK ROESELARE B RUVO RUDDERVOORDE
za, 10/03/18 - 20:30 JARTAZI DENDERHOUTEM RUVO RUDDERVOORDE
za, 17/03/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
za, 24/03/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE ROEPOVO POPERINGE
za, 14/04/18 - 20:00 EEVOC ERTVELDE-EVERGEM RUVO RUDDERVOORDE
za, 21/04/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. KNACK ROESELARE B 16 12 2 1 1 45 19 41 0
02. VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) 16 11 3 2 0 44 16 39 0
03. KRUIKENBURG TERNAT 16 10 3 1 2 44 18 38 0
04. SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM 16 7 1 4 4 34 30 27 0
05. VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B 16 4 4 4 4 35 34 24 0
06. RUVO RUDDERVOORDE 16 4 4 6 2 30 35 22 0
07. EEVOC ERTVELDE-EVERGEM 16 5 2 7 2 29 35 21 0
08a. ROEPOVO POPERINGE 16 3 4 6 3 31 36 20 0
08b. JARTAZI DENDERHOUTEM 16 4 2 6 4 26 35 20 0
10. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 16 3 1 9 3 23 40 14 0
11a. VOLLEY TEAM DIKSMUIDE 16 2 2 11 1 22 41 11 0
11b. VC LOPPEM 16 2 1 10 3 19 43 11 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. KNACK ROESELARE B 16 9 4 0 3 38 10 38 0
02. VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) 16 9 3 2 2 35 13 34 1
03. KRUIKENBURG TERNAT 16 4 8 0 4 32 16 32 0
04. VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B 16 3 7 2 4 27 21 27 0
05. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 16 2 8 3 3 25 23 25 0
06. VOLLEY TEAM DIKSMUIDE 16 2 7 5 2 22 26 22 0
07a. SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM 16 2 4 3 7 21 27 21 0
07b. EEVOC ERTVELDE-EVERGEM 16 3 3 4 6 21 27 21 0
07c. VC LOPPEM 16 2 4 3 7 21 27 21 0
10. JARTAZI DENDERHOUTEM 16 1 6 4 5 20 28 20 0
11. RUVO RUDDERVOORDE 16 0 2 3 11 15 33 15 0
12. ROEPOVO POPERINGE 16 0 3 8 5 11 37 11 0