Dames B (4e Prov. C)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Shari Rogiers 03/03/1996 (21)
2 Astrid Naeyaert 30/03/1994 (23)
5 Silke Del'Haye 08/05/1999 (18)
7 Anneleen Denoo 27/03/1993 (24)
8 Hanne Van Damme 23/12/1999 (18)
9 Marjolijn Descheemaecker 15/05/1995 (22)
12 Lara Cornelis 10/04/1996 (21)
13 Lisa Ide 05/07/1991 (26)
14 Joyce Bleyaert 03/04/1997 (20)
15 Chelsea Van Waeleghem 07/09/1999 (18)
16 Flore Brusselle 15/06/1998 (19)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Tom Landschoot Trainer / Coach 11/10/1977 (40)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 09/09/17 - 17:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE (4P) RUVO RUDDERVOORDE B (4P) 0 - 3 13/25, 16/25, 18/25
za, 16/09/17 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VOLLEY TEAM BRUGGE D 3 - 0 25/13, 25/19, 25/23
za, 23/09/17 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VBC ST. JORIS A 3 - 2 20/25, 25/22, 26/24, 21/25, 15/13
zo, 01/10/17 - 15:30 VBC ST. JORIS B RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 17/25, 5/25, 16/25
zo, 08/10/17 - 19:00 RUVO RUDDERVOORDE B (4P) V.T. LICHTERVELDE A (2P) 0 - 3 14/25, 13/25, 14/25
za, 14/10/17 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B 3 - 1 25/10, 23/25, 25/6, 25/10
za, 21/10/17 - 14:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE D RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 10/25, 18/25, 15/25
za, 28/10/17 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B MEHONI ZUIENKERKE 3 - 0 25/14, 25/15, 25/17
za, 18/11/17 - 20:00 VOLLEY TEAM DAMME VZW RUVO RUDDERVOORDE B 3 - 1 25/17, 25/20, 16/25, 25/19
za, 25/11/17 - 15:30 VC PACKO ZEDELGEM C RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 18/25, 11/25, 17/25
za, 02/12/17 - 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 11/25, 15/25, 21/25
za, 09/12/17 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VOLLEY BREDENE B 3 - 0 25/19, 25/16, 25/11
za, 16/12/17 - 18:30 RUVO RUDDERVOORDE B SLOVO VOLLEY BRUGGE 3 - 1 25/20, 25/12, 20/25, 25/13
za, 06/01/18 - 16:00 DAVOLO LOPPEM B (ZB) RUVO RUDDERVOORDE B 0 - 3 10/25, 13/25, 18/25
za, 13/01/18 - 16:30 VOLLEY TEAM BRUGGE D RUVO RUDDERVOORDE B 2 - 3 25/19, 14/25, 21/25, 25/23, 11/15
zo, 21/01/18 - 17:30 VBC ST. JORIS A RUVO RUDDERVOORDE B 2 - 3 25/22, 13/25, 20/25, 27/25, 11/15
za, 27/01/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VBC ST. JORIS B 3 - 0 25/13, 25/21, 25/14
za, 03/02/18 - 16:00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B RUVO RUDDERVOORDE B 2 - 3 25/18, 18/25, 25/20, 17/25, 8/15
za, 10/02/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B HERMES VOLLEY OOSTENDE D 3 - 2 21/25, 25/15, 25/21, 24/26, 15/13
za, 24/02/18 - 15:30 MEHONI ZUIENKERKE RUVO RUDDERVOORDE B
za, 10/03/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE B VOLLEY TEAM DAMME VZW
za, 17/03/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VC PACKO ZEDELGEM C
za, 24/03/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VC APOLLO KOEKELARE B
za, 07/04/18 - 16:30 VOLLEY BREDENE B RUVO RUDDERVOORDE B
za, 14/04/18 - 19:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE RUVO RUDDERVOORDE B
za, 21/04/18 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B DAVOLO LOPPEM B (ZB)

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. RUVO RUDDERVOORDE B 17 11 5 1 0 49 15 43 0
02. VBC ST. JORIS A 18 12 2 2 2 48 19 42 0
03. VOLLEY TEAM DAMME VZW 16 13 1 2 0 44 12 41 0
04. VOLLEY TEAM BRUGGE D 17 11 1 3 2 41 22 37 0
05. VC APOLLO KOEKELARE B 16 10 0 5 1 32 26 31 0
06a. SLOVO VOLLEY BRUGGE 17 10 0 7 0 34 23 30 0
06b. VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B 17 7 3 4 3 38 28 30 0
08. VC PACKO ZEDELGEM C 18 6 2 8 2 32 35 24 0
09. DAVOLO LOPPEM B (ZB) 17 7 0 10 0 25 36 21 0
10a. MEHONI ZUIENKERKE 18 1 2 12 3 20 49 9 1
10b. HERMES VOLLEY OOSTENDE D 16 1 2 11 2 16 43 9 0
10c. VBC ST. JORIS B 17 2 0 12 3 15 45 9 0
13. VOLLEY BREDENE B 18 1 1 15 1 10 51 6 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. RUVO RUDDERVOORDE B 16 11 2 0 3 40 8 40 0
02. VBC ST. JORIS A 16 9 4 1 2 37 11 37 0
03. SLOVO VOLLEY BRUGGE 16 8 4 1 3 35 13 35 0
04. VOLLEY TEAM DAMME VZW 15 5 8 0 2 33 12 33 0
05. VC APOLLO KOEKELARE B 16 4 5 2 4 26 19 26 0
06. VC PACKO ZEDELGEM C 17 4 5 5 3 25 26 25 0
07. VOLLEY TEAM BRUGGE D 16 3 4 2 7 24 24 24 0
08. VBC ST. JORIS B 16 3 5 6 2 21 27 21 0
09. VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B 16 3 2 4 7 20 28 20 0
10. VOLLEY BREDENE B 18 3 1 7 7 18 36 18 0
11. MEHONI ZUIENKERKE 17 3 0 13 1 10 41 9 1
12. HERMES VOLLEY OOSTENDE D 15 0 3 10 2 8 37 7 1
13. DAVOLO LOPPEM B (ZB) 6 0 0 5 0 0 15 0 0