Dames A (3e Prov. B)

Spelers

# Naam Geboortedatum
1 Katoo Defoort 07/08/1996 (21)
2 Fee Defoort 10/08/1999 (18)
3 Femke Blomme 03/06/2000 (17)
4 Kimerbly Turner 19/08/1991 (26)
5 Arjan Roose 23/08/1988 (29)
6 Emilia Naeyaert 12/05/2000 (17)
7 Kimberly Verbeerst 06/09/1994 (23)
8 Fran Copman 11/10/1996 (21)
9 Justine Naeyaert 18/05/1996 (21)
10 Jente Werbrouck 25/06/1998 (19)
14 Leonie Lambert 29/02/2000 (17)
17 Emma Van Steen 29/07/1997 (20)
18 Achia Peere 08/03/2000 (17)

Trainer(s) & Coach(es)

Naam Functie Geboortedatum
Christ Casaert Trainer / Coach 03/06/1966 (51)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 16/09/17 - 19:30 IZEGEMS VOLLEY TEAM RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 1 25/22, 20/25, 25/21, 25/21
za, 23/09/17 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY TEAM KOKSIJDE 3 - 2 18/25, 19/25, 25/8, 25/12, 15/12
zo, 01/10/17 - 10:30 SARRAKO KORTEMARK RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 3 19/25, 19/25, 10/25
zo, 08/10/17 - 16:30 RUVO RUDDERVOORDE A (3P) VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A (1P) 3 - 2 15/25, 21/25, 25/22, 25/23, 15/12
za, 14/10/17 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VKt TORHOUT D 3 - 0 25/20, 25/18, 25/13
za, 21/10/17 - 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 3 22/25, 22/25, 21/25
za, 28/10/17 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A PERVOL RUISELEDE B 3 - 0 25/23, 25/22, 25/23
za, 04/11/17 - 15:30 RUVO RUDDERVOORDE A (3P) IZEGEMS VOLLEY TEAM (3P) 3 - 0 25/21, 25/15, 25/19
za, 11/11/17 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A ELCKERLYC ZWEVEZELE B 3 - 0 25/19, 25/12, 25/17
za, 18/11/17 - 19:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 3 21/25, 24/26, 11/25
zo, 26/11/17 - 19:00 RUVO RUDDERVOORDE A (3P) BEVO BEOBANK ROESELARE C (2P) 0 - 3 13/25, 21/25, 13/25
zo, 03/12/17 - 15:30 VOLLEY TEAM BRUGGE C RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 3 16/25, 10/25, 23/25
za, 09/12/17 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VC WIVO WINGENE VZW B 1 - 3 13/25, 24/26, 25/21, 20/25
za, 16/12/17 - 20:00 VOLARE ROESELARE B RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 1 25/16, 26/28, 25/18, 25/18
za, 13/01/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A IZEGEMS VOLLEY TEAM 3 - 1 16/25, 25/23, 25/12, 25/21
za, 20/01/18 - 18:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE RUVO RUDDERVOORDE A 0 - 3 22/25, 24/26, 12/25
za, 27/01/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A SARRAKO KORTEMARK 3 - 0 25/11, 25/19, 25/18
za, 03/02/18 - 20:30 VKt TORHOUT D RUVO RUDDERVOORDE A 3 - 2 26/28, 25/21, 21/25, 25/23, 15/9
za, 10/02/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VC APOLLO KOEKELARE A 3 - 0 25/17, 25/21, 25/18
za, 24/02/18 - 20:30 PERVOL RUISELEDE B RUVO RUDDERVOORDE A
za, 10/03/18 - 16:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE B RUVO RUDDERVOORDE A
za, 17/03/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B
za, 24/03/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLLEY TEAM BRUGGE C
za, 14/04/18 - 17:00 VC WIVO WINGENE VZW B RUVO RUDDERVOORDE A
za, 21/04/18 - 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VOLARE ROESELARE B

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VC WIVO WINGENE VZW B 16 11 3 1 1 44 15 40 0
02a. VOLARE ROESELARE B 14 11 1 1 1 38 11 36 0
02b. RUVO RUDDERVOORDE A 16 11 1 3 1 41 15 36 0
04. PERVOL RUISELEDE B 16 9 2 3 2 38 22 33 0
05. IZEGEMS VOLLEY TEAM 16 9 1 4 2 36 26 31 0
06. ELCKERLYC ZWEVEZELE B 16 5 3 7 1 28 31 22 0
07a. VKt TORHOUT D 15 4 2 8 1 22 33 17 0
07b. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 16 5 0 9 2 24 37 17 0
09. SARRAKO KORTEMARK 16 5 0 11 0 18 37 15 0
10. VOLLEY TEAM KOKSIJDE 15 3 1 9 2 20 36 13 0
11. VC APOLLO KOEKELARE A 14 2 1 9 2 19 35 10 0
12. VOLLEY TEAM BRUGGE C 16 3 0 13 0 11 41 9 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. PERVOL RUISELEDE B 16 7 5 0 3 36 11 36 0
02. VC WIVO WINGENE VZW B 16 5 6 0 5 32 16 32 0
03a. VOLLEY TEAM BRUGGE C 16 3 8 3 2 27 21 26 1
03b. VOLARE ROESELARE B 14 4 6 1 2 26 15 26 0
03c. IZEGEMS VOLLEY TEAM 16 2 7 1 6 26 22 26 0
06. ELCKERLYC ZWEVEZELE B 16 4 4 3 5 25 23 25 0
07. VC APOLLO KOEKELARE A 14 4 4 2 4 24 18 24 0
08. VOLLEY TEAM KOKSIJDE 15 2 4 1 8 22 23 22 0
09. RUVO RUDDERVOORDE A 16 2 6 5 3 21 27 21 0
10. VKt TORHOUT D 15 0 5 3 7 17 28 16 1
11. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 16 2 2 8 4 14 34 14 0
12. SARRAKO KORTEMARK 16 0 0 8 8 8 40 8 0